elektrotechnický a elektroinštalačný materiál, rozvádzače, vypínače, zásuvky

Sortiment a služby

Katalógy a software

Dymové hlásiče Hager

Detektory dymu čiže hlásiče požiaru sú malé a nie nákladné prístroje, ktorým ale zverujeme do ochrany majetok aj životy svojich najbližších.

Záruka 10 rokov na dymové hlásiče Hager

Spoločnosť Hager si je svojimi detektormi dymu natoľko istá, že s okamžitou platnosťou poskytuje na svoje dymové hlásiče, označené známkou kvality "Q", záruku 10 rokov na plnú funkčnosť. To znamená záruku na 10 rokov spoľahlivej prevádzky, a to dokonca aj bez falošných poplachov!
Aby získali označenie kvality "Q", boli všetky dymové hlásiče Hager podrobne testované. Minimálna požadovaná životnosť dymových hlásičov v tejto kvalitatívnej triede je 10 rokov - tú zabezpečuje pevne uzavretá lítiová batéria, ktoré nielen že nemusí byť užívateľom menená, ale ani nemôže byť vybratá a nahradená inou. Dymový hlásič musí taktiež bez jediného zakolísania obstáť v 21-dennom záťažovom teste, počas ktorého je vystavovaný permanentnej veľmi vysokej vlhkosti, silným dávkam oxidu siričitého a neustálym výrazným teplotným výkyvom. Odolný kryt hlásiča zabraňuje jeho mechanickému poškodeniu, zatiaľ čo hustá kovová mriežka prekrývajúca dymové komory bráni preniknutiu pevných častíc do hlásiča a tým predchádza spusteniu falošného poplachu. Zároveň bola znížená citlivosť na elektromagnetické impulzy, vďaka čomu vzrástla odolnosť proti rušeniu.

Vlastnosti:

- samostatne fungujúci alebo bezdrôtovo prepojiteľné - až so 40 prístrojmi
- vhodné umiestnenie na strop alebo na stenu
- bezpečnostné uzamknutie, na želanie - mechanické uzamknutie detektora na základňu
- možnosť ručného vypnutia detektora na 15 min.
- manuálne odloženie signalizácie - na 8 hod, po dobu 7 dní
- špeciálna signalizácia v prípade slabej batérie a zaneseného čidla
- manuálny test zoslabeným zvukovým signálom - 75dB na 3 m

Viac informácií na stránkach výrobcu ! TU !


P.S.

Vytvoril: MONUMENTAL | Mapa stránky

Copyright 2008-2019 BUČO s.r.o. Všetky práva vyhradené.