elektrotechnický a elektroinštalačný materiál, rozvádzače, vypínače, zásuvky

Sortiment a služby

Katalógy a software

Elektrické rozvádzače - načo nám sú?

Malé ističe, ktoré nám zabezpečia ideálny chod domácnosti, prevádzky, alebo celej budovy. Nie je to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Výroba rozvádzačov je práca pre profesionálov. Jej zlým prevedením, by ste v domácnosti, či inom objekte dosiahli opak správneho fungovania. Aj z tohto dôvodu by ste si mali vybrať len spoľahlivé a osvedčené výrobky.

Aké vlastne sú?


V našej ponuke nájdete množstvo druhov a prevedení elektrických rozvádzačov, pretože nie pre každú budovu sa hodí rovnaký. Iný vyberieme do domácnosti, iný do priemyselných budov. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne výberu správneho rozvádzača, radi Vám poradíme. Vyberáme ich podľa produktovej dokumentácie, práve ona určí, ktoré riešenie je ideálne.

Medzi hlavné typy patria:
  • hlavné rozvádzače pre napájanie budov a priemyselných celkov
  • rozvádzače pre meranie a reguláciu
  • rozvádzače pre inteligentné rozvody
  • elektromerové a domové rozvádzače
Možno sa zdá, že je to zložité, ale patrične vyškolený ľudia presne vedia určiť, ktorý výrobok bude vhodný a ktorý splní všetky funkcie k dokonalému a prvotriednemu fungovaniu daného objektu. Jednoducho zverte rozhodovanie do rúk profesionálom.

Dizajn – aj ten rozhoduje


Keď sme na začiatku uviedli, že mnohý vidíme elektrické rozvádzače ako skrinku, je to tak. Aj z tohto dôvodu je dôležitý dizajn. Na ten, sa zameriavame samozrejme tiež. Zvyčajne sa umiestňujú na chodbe a práve preto by mali na prvý pohľad dobre vyzerať a byť vyrobené z prvotriednych materiálov. Dizajn záleží na vás s funkciami si poradia naši obdorníci.

Kam umiestniť elektrický rozvádzač


Na jedno by ste však nemali zabúdať. Podľa vyhlášky musia byť elektrické rozvádzače chránené pred poveternostnými vplyvmi, poškodením a predovšetkým aj na prístupnom mieste pre pracovníka energetiky. Len vtedy bude vaša domácnosť, budova, či priemyselný objekt nielen fungovať na 100%, zároveň bude spĺňať všetky nariadenia. A práve to sa postará o bezpečný chod prevádzky. Bezpečnosť a funkčnosť je predsa dôležitá.

Vytvoril: MONUMENTAL | Mapa stránky

Copyright 2008-2019 BUČO s.r.o. Všetky práva vyhradené.