elektrotechnický a elektroinštalačný materiál, rozvádzače, vypínače, zásuvky

Sortiment a služby

Katalógy a software

Elektroinštalačný materiál

V našej ponuke nájdete široké spektrum elektroinštalačného a elektrotechnického materiálu od rôznych výrobcov, pričom nosnými dodávateľmi sú Legrand, Schneider Electric a Eaton.

Výrobky spoločnosti Legrand majú najväčšie zastúpenie.
Nájdete u nás napríklad - elektroinštalačné prístroje (Niloe, Celiane,Valena), prístroje pre povrchovú montáž (Oteo, Forix, Plexo), rozbočovače, vidlice, predlžovačky, svietidlá vo vyššom krytí, rozbočné krabice, audio a video vstupné systémy.
Tak isto ponúkame riešenia pre kancelárske priestory a nemocnice - prístroje Mosaic pre inštaláciu do steny a na stenu v inštalačných kanáloch DLP ,v podlahových krabiciach (klasické alebo "pop-up" krabice) , stĺpiky a zásuvkové bloky, káblové nosné systémy, núdzové osvetlenie a senzory, štrukturovaná kabeláž.
Ekonomické ističe rady LR, prúdové chrániče, prepäťové ochrany.

Ponuka výrobkov od Schneider Electric je taktiež šikoká.
Zkúpiť si môžete napríklad: prístroje pre distribúciu elektrickej energie (prúdové chrániče, zvodiče prepätia, rozvodnice, ...), produkty istenia obvodov a spotrebičov, impulzné relé, inštalačné stýkače, zvončeky, zásuvky, vypínače Unica, Merten, Sedna a množstvo ďalšieho elektroinštalačného materiálu.

V našej ponuke sa ďalej nachádzajú: elektroinštalačné trubky, inštalačné krabice, bleskozvodný materiál, silové a dátové káble, ventilátory, LED pásy, a náradie pre elektrikárov.
 

Zvoľte si výrobcu elektroinštalačného materiálu


 

Vytvoril: MONUMENTAL | Mapa stránky

Copyright 2008-2019 BUČO s.r.o. Všetky práva vyhradené.