Classe300EOS - Smart evolúciaPod sloganom "Smart evolúcia" prináša na trh BTicino, člen skupiny Legrand, najnovší videovrátnik Classe300EOS s Netatmo. Je to úplne prvý videovrátnik s integrovaným hlasovým asistentom Amazon Alexa. Ako súčasť Legrand Smart Home prichádza Classe300EOS so zabudovanou funkciou Legrand s Netatmo brány (funkcia od roku 2023) a konektivitou s Netatmo Security zariadeniami cez aplikáciu Home + Security, vrátane exteriérových kamier.


Vnútorná jednotka Classe300EOS s Netatmo

Úplne nová vnútorná jednotka Classe300EOS prichádza hneď s viacerými nadupanými inováciami. Vertikálna orientácia a 5'' dotykový displej napodobňujú funkcionalitu smartfónu a vierohodnejšie zobrazujú návštevy na displeji aj smartfóne. 

Classe300EOS teraz integruje ako prvý videovrátnik na trhu hlasového asistenta Amazon Alexa pre pohodlné hlasové ovládanie funkcionalít videovrátnika samotného, ale aj funkcií Amazon Alexa ako hudba, počasie, budíky, inteligentná domácnosť a mnohé ďalšie.

Nový videovrátnik BTicino myslí aj na smart domácnosť a prichádza so zabudovanou funkciou brány pre systémy Legrand s Netatmo, napríklad Valena Life s Netatmo alebo Living Now s Netatmo. Jednoducho inštalujte žalúziové ovládače s Netatmo alebo scenárové vypínače Doma / Mimo domu a váša inteligentná inštalácia Legrand s Netatmo je hotová. 

Classe300EOS navyše komunikuje cez aplikáciu Home + Security (pre Android & iOS) so všetkými zariadeniami Netatmo Security, napríklad s exteriérovou kamerou Netatmo alebo interiérovou kamerou Netatmo. Komplexný zoznam zariadeni spravujete na jednom mieste!


Inštalácia

Videosada Classe 300EOS s Netatmo a Amazon Alexa obsahuje okrem novej vnútornej jednotky aj inovovanú čiernu vonkajšiu jednotkou Linea 3000 a 6-modulový zdroj na DIN lištu. Videovrátnik ale naďalej využíva 2-vodičovú technológiu, preto inštalácia zostáva rovnako jednoduchá a prispôsobí sa ako novým domom tak starším elektroinštaláciám. Inštalácia vnútornej jednotky, vonkajšej jednotky a zdroja do rozvádzača, pripojenie 2 BUS vodičov, konfigurácia hlavných parametrov systému a práca je hotová!

 


Na stiahnutie:
 

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail