Nový TeSys Deca – prístroje pre spúšťanie motorov

Tradičný špecialista na priemyselnú automatizáciu a riadenie Schneider Electric predstavuje novú generáciu priemyselných stýkačov a spúšťačov motorov TeSys Deca. Nový rad TeSys pokrýva všetky hlavné menovité výkony motorov od 3,7 kW do 75 kW. Ponúka spoľahlivú voľbu, pretože vyhovuje všetkým globálnym certifikáciám pre široké aplikácie. Schneider Electric TeSys Deca je vďaka viacerým vylepšeniam ekologickým, robustným a vysoko inovatívnym riešením pre spúšťanie motorov. Navyše, teraz v novom modernom čiernom dizajne jednotnom pre celý produktový rad. TeSys Deca stýkače a motorové spúšťače disponujú rovnakými parametrami ako pôvodný rad TeSys D a zaručujú kompletnú zhodu s celým príslušenstvom. Objednávacie čísla prístrojov sa tiež nemenia.


Inovácie novej generácie TeSys Deca

 
  • TeSys Deca prístroje používajú nové vysokokvalitné plasty odolnejšie voči priamemu ohňu. Vďaka tomu sú v súlade s normou EN60335-1 pre bezpečnosť elektrických spotrebičov v domácnosti a pre priemyselné aplikácie, ktorej súčasťou je požiadavka na nehorľavosť. Nové prístroje TeSys preto oceníte pri aplikáciách v bazénových technológiách, HVAC technológiách, vysokotlakových umývarkach, profesionálnych peciach a mnohých iných.
  • Vďaka inovovaným skrutkám s univerzálnou krížovou drážkou je TeSys Deca do 38 A kompatibilný s najčastejšie používanými skrutkovačmi – plochými, Philips (PH), Pozidriv (PZ). Montáž je ešte jednoduchšia a rýchlejšia. Pre každý stýkač od 40A sú svorky osadené patentovanou konštrukciou EverLink, ktorá zvyšuje spoľahlivosť pripojenia v náročných aplikáciách s otrasmi, rázmi a veľkým rozdielom teplôt.
  • Rad TeSys Deca disponuje novým pomocným kontaktom LADN s vylepšenou spínacou schopnosťou z 5 mA na 1 mA - požiadavka signálových vstupov PLC. Nový prachotesný pomocný kontakt poskytuje spoľahlivé spínanie vo všetkých aplikáciách automatizácie, vrátane výťahov a žeriavov.
  • Do nového radu priemyselných stýkačov a motorových spúšťačov TeSys Deca od Schneider Electric bol implementovaný QR kód. Jednoduchým naskenovaním QR kódu priamo na zariadení si užívateľ zobrazí dátové listy a inštalačné príručky - kdekoľvek a kedykoľvek.
Environmentálny profil

TeSys Deca je v súlade s najnovšími predpismi REACH a ROHS. Balenie nového radu TeSys Deca teraz používa recyklovateľný kartón, neobsahuje plasty a používa bezolovnatý atrament na báze vody a rastlinných olejov. Na balení sú iba bezpečnostné pokyny, ostatné potrebné informácie poskytuje QR kód priamo na prístroji. Aj vďaka tomu vám TeSys Deca dáva možnosť realizovať moderné elektrické zariadenia s menším dopadom na životné prostredie.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail