Služby

Predaj elektroinštalačného materiálu

Naša činnosť je zameraná na maloobchod a veľkoobchod elektroinštalačného materiálu, komponentov pre elektrické rozvádzače a stroje a komponetov pre elektrotechniku a automatizáciu. V našich predajniach, showroome a na e-shope si tiež vyberiete zo širokého sortimentu vypínačov a zásuviek v mnohých dizajnoch. Sme priamym distribútorom popredných medzinárodných výrobcov.
 


Výroba rozvádzačov

Vo vlastných priestoroch vyrábame rozvádzače do 1000V pre obytné a kancelárske budovy, infraštruktúrne projekty ako mosty a diaľnice, ale aj priemyselné stroje. V našich dielňach pracuje tím odborníkov, ktorí sa postarajú o celý proces od výroby až po dodanie výkresov skutočného vyhotovenia a prehlásení o zhode. Takýto profesionálny prístup garantuje súlad rozvádzačov s platnými európskymi technickými normami a poskytuje nám vzácnu konkurenčnú výhodu. Presvedčte sa aj v časti Referencie.
 

Domáca automatizácia

Inteligentné elektroinštalácie zvyšujú komfort bývania, šetria energiu a zvyšujú bezpečnosť domácnosti. Poskytujeme riešenia od jednoduchého ovládania svetiel cez smartfón po plnú automatizáciu elektrických zariadení u Vás doma. Aby sme systém prispôsobili individuálnym potrebám, sprostredkujeme komplexné služby od konzultácie a návrhu po realizáciu, servis a optimalizáciu.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail