FAQ

Aká je výhoda LED svietidiel Steinel s Bluetooth?

Čo je Steinel Bluetooth Connect a oplatí sa kúpiť takéto svietidlo?
Odpoveď
Bluetooth technológia robí moderné LED osvetlenie Steinel neuveriteľne jednoduchým. Mnoho produktov Steinel už používa Bluetooth a ich počet stále rastie. Všetky svietidlá Steinel Bluetooth Connect sa dajú prepojiť – či už populárne a štýlové Up & Downlight svietidlá série Steinel 810, záhradné stĺpikové svietidlá alebo LED reflektor.
 
1. Nastavenie senzora a svietidla
LED svietidlá Steinel sú inovatívne a moderné svietidlá s množstvom funkcií vo veľmi vysokej kvalite. S technológiou Bluetooth je možné všetky funkcie spravovať z aplikácie na smartfóne ťuknutím prsta. Nepotrebujete skrutkovač, rebrík ani technické vedomosti. Jednoducho upravíte nastavenia svietidla alebo pohybového senzora podľa vlastnej preferencie pre dokonalý komfort vašej domácnosti. Nastavenia sú takmer neobmedzené: dosah senzora, snímané zóny, intenzita osvetlenia okolitého prostredia, pri ktorej má senzor spínať svietidlo alebo čas dňa, kedy má fungovať, ale aj nastavenia stmievania svietidla, jemného nábehu a vypnutia alebo načasovania svietenia.


 
2. Inteligentné skupinové nastavenia
Predstavte si príjazdovú cestu, na ktorej vás svietidlá navádzajú domov alebo bezpečne odprevádzajú, keď odchádzate. Predstavte si terasy, chodby a schodiská v domácnosti alebo vo firme, kde osvetlenie funguje v dokonalom súlade s vašim životným štýlom. Technológia Steinel Bluetooth Connect umožňuje cez aplikáciu vytvoriť skupiny svietidiel, vzájomne ich prepojiť a nastaviť dokonalé fungovanie. Napríklad, ak jedno svietidlo alebo jedna skupina svietidiel zaznamená pohyb, druhá skupina vie zareagovať zapnutím v určenej intenzite osvetlenia, dajme tomu 20%, na stanovený čas. Možnosti sú neobmedzené a môžu byť prispôsobené práve vám. Navzájom prepojené môžu byť všetky Steinel Bluetooth Connect svietidlá, interiérové aj exteriérové, v maximálnom množstve 100 produktov.


3. Prepojenie svietidiel bez káblov
Pre vzájmné prepojenie svietidiel nie sú potrebné nevzhľadné, nepraktické a drahé káblové rozvody. Či už v záhrade alebo v okolí budovy, svetlá Bluetooth Connect značky Steinel sa jednoducho prepoja cez Bluetooth bez potreby káblov.
Prečo si Steinel vybral práve Bluetooth?

Bluetooth je štandard, ktorý už mnoho rokov dokazuje svoju vysokú úroveň spoľahlivosti komunikácie, je dostupný prakticky na každom koncovom zariadení a využíva extrémne nízku úroveň energie, oveľa menej ako napríklad Wi-Fi. Bluetooth nevyžaduje žiadny most / bránu tak, ako to robia iné bezdrôtové protokoly, ako napríklad Zigbee.


Na stiahnutie:
Návod: STEINEL CONNECT APP

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail