Aktuality

Novinka
31.01.2021 - Vykurovací kábel Raychem T2Black pre podlahové kúrenie
nVent RAYCHEM T2BLACK je ideálny systém podlahového vykurovania. Úplne nová konštrukcia prívodného kábla s hrúbkou iba 4 mm zabezpečí jednoduchú inštaláciu pre inštalatéra a bezporuchovú prevádzku na desiatky rokov. Škandinávský pôvod a 75 rokov tradície.
Novinka
28.11.2020 - Prípadová štúdia: Smart elektroinštalácia Legrand Céliane s Netatmo
Spolu 45 svetelných okruhov v mezonetovom byte v Bratislave bolo ovládaných zastaraným smart systémom, ktorý neustále zlyhával. Investor sa rozhodol pre celkovú výmenu systému, ktorá zahŕňala riešenie úplne novej smart inštalácie Céliane s Netatmo od firmy Legrand. Smart systém Céliane s Netatmo vyniká najmä veľmi jendoduchým používateľským rozhraním, ktoré nevyžaduje žiadne technické predpoklady.
Akcia
14.11.2020 - Black Friday 2020
Black Friday, najvyššie zľavy v roku, platia od 23. novembra do 30. novembra. Prezrite si našu ponuku komponentov pre elektroinštalácie a priemysel.
Novinka
19.10.2020 - Nová Sedna: Vypínače a zásuvky Schneider Electric
Nový produktový rad zásuviek a vypínačov Sedna Design a Sedna Elements od spoločnosti Schneider Electric odpovedá na požiadavky trhu a ponúka kvalitné technické spracovanie v atraktívnom dizajne. Vypínače a zásuvky Sedna Dizajn a Elements sú navrhnuté s ohľadom na pútavý dizajn, osobitý štýl a v neposlednom rade dobrú cenu.
Akcia
30.08.2020 - Zásobte sa na jeseň produktmi Eaton!
Spolu s firmou Eaton sme si pre vás od 1. septembra 2020 pripravili predajnú akciu, ktorá sa vzťahuje na celý sortiment modulárnych prístrojov Eaton, plastové rozvodnice Eaton KLV a oceľové rozvodnice Eaton BF. Nakúpte naraz vybrané produkty Eaton v hodnote 500 EUR bez DPH a získajte pracovnú vestu s logom Eaton.
Novinka
28.08.2020 - Multimediálne rozvodnice Eaton KLV
V modernej elektroinštalácii je bežnou požiadavkou užívateľa mať doma kvalitnú dátovú a koaxiálnu sieť spĺňajúcu aktuálne technické požiadavky. Alternatívnym kvalitným riešením sú multimediálne rozvodnice Eaton KLV. Rozmerovo a vizuálne sú multimediálne rozvodnice rovnaké ako známe domové rozvodnice KLV pre bežnú elektroinštaláciu s plastovou vaničkou a plnými dverami z oceľového plechu.
Novinka
25.08.2020 - Oblúková ochrana (AFDD) pre zníženie rizika vzniku požiaru
Podľa firmy Eaton je v Európe viac ako 25 % požiarov spôsobených poruchou v elektrickej inštalácii. Problémy s elektrickými oblúkmi v inštalácii rieši takzvaná oblúková ochrana (AFDD). Kvalitná oblúková ochrana deteguje aj malé elektrické oblúky a spoľahlivo odpojí zdroj napájania ešte predtým, ako výsledné teplo spôsobí požiar. AFDD sú kompaktné modulárne prístroje, inštalujú sa na DIN lištu.
Novinka
02.08.2020 - Netatmo Pro: Smart Exteriérová kamera
Exteriérová kamera Netatmo Pro s pripojením na Wi-Fi so smart detekciou a svietidlom je ideálnym riešením pre bezpečnosť v rodinných domoch alebo chalupách. Smart senzor pohybu rozlišuje ľudí, autá, zvieratá a iné objekty a umožňuje tak prispôsobené a presné notifikácie o tom, čo sa deje vonku. Netatmo Pro kameru spravujete v aplikácii Netatmo Security na svojom smartfóne alebo tablete.
Akcia
07.07.2020 - Budiš svetlo: Thorsman Mini LED za jednorazový nákup vybraných produktov nad 180 EUR
Praktické svietidlo Thorsman Mini LED za jednorazový nákup produktov Schneider Electric v hodnote nad 180 EUR bez DPH. Akcia sa vzťahuje na produkty rád Acti 9, Easy9, Harmony, Zelio a Thorsman.
Novinka
03.05.2020 - Bezskrutkové pripojenie modulárnych prístrojov Hager QuickConnect
Novinka z ponuky nemeckej firmy Hager. S technológiou QuickConnect sú káble a hrebeňové prepojovacie lišty jednoducho zapojené do inštalácie pomocou násuvného systému namiesto klasických šróbových svoriek.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail