Aktuality

Akcia
13.06.2021 - Špeciálna akcia: Praktické darčeky pre elektroinštalatérov
Moderná bejzbalová šiltovka a skrutkovač Hager pri nákupe od 100 EUR. Unikátna sada skrutkovačov Hager "Made in Germany" (6 kusov v jednom balení) pri nákupe od 200 EUR.
Novinka
13.06.2021 - Systém Hager QuickConnect: Bezpečne, rýchlo a jednoducho
QuickConnect zvyšuje bezpečnosť systému v porovnaní so skrutkovými spojmi vďaka trvale konštantnému pôsobeniu sily pružiny na vodič. Vďaka tejto trvalo vysokej sile prítlaku svorky, ktorá sa časom nezmenšuje, sú inštalácie úplne bezúdržbové. Pri výmene prístroja alebo skupiny prístrojov nemusí byť uvoľnená hrebeňová prepojovacia lišta zo všetkých prístrojov, ale iba z vymieňanej časti.
Akcia
07.04.2021 - Nakúpte na BUCO.sk a získajte darčeky!
Nakúpte jednoducho na našom e-shope už od 50 EUR bez DPH a získajte nákrčník, tričko alebo super mikinu s hrnčekom.
Novinka
03.04.2021 - Nové 5-radové rozvodnice Eaton KLV
K obľúbeným rozvodniciam Eaton KLV pribúda päťradová verzia pre 60 + 10 modulov. Sortiment Eaton KLV sa rozrastá aj o 5-radovú verziu multimediálnej rozvodnice. Úplnou novinkou sú hybridné rozvodnice KLV a moderná verzia rozvodnice s Wi-Fi dverami s výrazne nižším útlom signálu.
Akcia
09.03.2021 - Súťaž o smart kameru Netatmo PRO
Získajte smart exteriérovú kamerou Netamo PRO s LED svietidlom a senzorom pohybu! Stačí iba nakúpiť na našom e-shope aspoň za 60 EUR s DPH a byť fanúšikom našej stránky na Facebooku. Veľa štastia!
Novinka
31.01.2021 - Vykurovací kábel Raychem T2Black pre podlahové kúrenie
nVent RAYCHEM T2BLACK je ideálny systém podlahového vykurovania. Úplne nová konštrukcia prívodného kábla s hrúbkou iba 4 mm zabezpečí jednoduchú inštaláciu pre inštalatéra a bezporuchovú prevádzku na desiatky rokov. Škandinávský pôvod a 75 rokov tradície.
Novinka
28.11.2020 - Prípadová štúdia: Smart elektroinštalácia Legrand Céliane s Netatmo
Spolu 45 svetelných okruhov v mezonetovom byte v Bratislave bolo ovládaných zastaraným smart systémom, ktorý neustále zlyhával. Investor sa rozhodol pre celkovú výmenu systému, ktorá zahŕňala riešenie úplne novej smart inštalácie Céliane s Netatmo od firmy Legrand. Smart systém Céliane s Netatmo vyniká najmä veľmi jendoduchým používateľským rozhraním, ktoré nevyžaduje žiadne technické predpoklady.
Akcia
14.11.2020 - Black Friday 2020
Black Friday, najvyššie zľavy v roku, platia od 23. novembra do 30. novembra. Prezrite si našu ponuku komponentov pre elektroinštalácie a priemysel.
Novinka
19.10.2020 - Nová Sedna: Vypínače a zásuvky Schneider Electric
Nový produktový rad zásuviek a vypínačov Sedna Design a Sedna Elements od spoločnosti Schneider Electric odpovedá na požiadavky trhu a ponúka kvalitné technické spracovanie v atraktívnom dizajne. Vypínače a zásuvky Sedna Dizajn a Elements sú navrhnuté s ohľadom na pútavý dizajn, osobitý štýl a v neposlednom rade dobrú cenu.
Akcia
30.08.2020 - Zásobte sa na jeseň produktmi Eaton!
Spolu s firmou Eaton sme si pre vás od 1. septembra 2020 pripravili predajnú akciu, ktorá sa vzťahuje na celý sortiment modulárnych prístrojov Eaton, plastové rozvodnice Eaton KLV a oceľové rozvodnice Eaton BF. Nakúpte naraz vybrané produkty Eaton v hodnote 500 EUR bez DPH a získajte pracovnú vestu s logom Eaton.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail