Aktuality

Akcia
07.07.2020 - Budiš svetlo: Thorsman Mini LED za jednorazový nákup vybraných produktov nad 180 EUR
Praktické svietidlo Thorsman Mini LED za jednorazový nákup produktov Schneider Electric v hodnote nad 180 EUR bez DPH. Akcia sa vzťahuje na produkty rád Acti 9, Easy9, Harmony, Zelio a Thorsman.
Novinka
03.05.2020 - Bezskrutkové pripojenie modulárnych prístrojov Hager QuickConnect
Novinka z ponuky nemeckej firmy Hager. S technológiou QuickConnect sú káble a hrebeňové prepojovacie lišty jednoducho zapojené do inštalácie pomocou násuvného systému namiesto klasických šróbových svoriek.
Novinka
09.04.2020 - Novinky Kopos pre rok 2020
Rozšírenie sortimentu Kopos o odbočné krabíce do dutých stien a prístrojové krabice pod omietku s novým dizajnom. Vhodné do nízkoenergetických stavieb a pasívnych domov. Krabica KPZ-1_PO je zase určená do požiarne deliacich priečok.
Novinka
26.03.2020 - Nové rámčeky Niko Intense MATT BLACK
K rámčekom rady Niko Intense pribúda Niko Intense matt black. Obľúbená farba anthracite v strednej rade Niko získava alternatívu v matnej čiernej. Odporúčané stredové kolísky a kryty pre rámčeky matt black sú v dizajne BLACK COATED.
Novinka
23.03.2020 - Rozbočovacie krabice Hensel ENYCASE v ponuke Bučo
Rozbočovacie inštalačné krabice Hensel ENYCASE. Pre aplikácie do normálneho prostredia aj extrémnych podmienok. Inovatívne, vysokokvalitné, vyrobené najmodernejšími technickými postupmi pre modernú elektroinštaláciu.
Novinka
09.03.2020 - Smart domov Valena Life s Netatmo
Osvetlenie, ovládanie žalúzií a závesov, individuálne scenáre a omnoho viac. Celá domácnosť bude poslúchať váš hlas a dotyk, aj keď práve nie ste doma. Valena Life s Netatmo vám poslúži v každej situácii. Povedzte iba "Hey Siri, play the music" a relaxujte v gauči pri vašej obľúbenej hudbe bez toho, aby ste sa pohli.
Novinka
30.07.2019 - Porovnanie video vrátnikov Niko a Bticino
Naši odborníci pre Vás porovnali technické parametre obľúbeného vrátnika Classe 300X Wi-Fi a novinky od belgickej firmy Niko, aby Vám uľahčili výber.
Novinka
16.05.2019 - Watt vs. Lúmen - Máte v tom hokej?
Dnes sa žiarovky nahradili LED žiarovkami a keď si v obchode pýtame 60W LED žiarovku, zistíme, že taká neexistuje. LED žiarovka spotrebuje veľmi málo energie a pritom má výbornú svietivosť - údaj uvedený v tzv. lúmenoch.
Novinka
03.05.2019 - NIKO Intense a NIKO Original - Vypínače a zásuvky
Spoločnosť Niko bola založená v Belgicku v roku 1919. O jedno storočie neskôr Vám firma Bučo ponúka produkty Niko v nadštandardnej kvalite a modernom dizajne na našom e-shope.
Novinka
28.04.2019 - Na čo myslieť pred maľovaním domácnosti
Na internete nájdete mnoho tipov a rád ako lepšie vymaľovať Vašu domácnoť. My Vám poradíme, ako rozumnejšie zaobchádzať so stenou osadenou vypínačmi a zásuvkami.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail