Aktuality

Akcia
18.10.2023 - Zimná nádielka od Eatonu
Nakupujte produkty EATON a získajte nové Knipex náradie do vašej tašky s náradím. Do predajnej akcie sú zapojené ističe PL6, prúdové chrániče PF6, prúdové chrániče s nadprúdovou ochranou PFL6, zvodiče prepätia, modulárne vypínače, stýkače, ale aj oblúkové ochrany (AFDD) a tiež všetky rozvodnice Eaton KLV a Eaton BF.
Novinka
18.10.2023 - Radové svorky WAGO TOPJOB S
Radové svorky WAGO TOPJOB S znižujú časy zapojenia a náklady na prácu. Bezúdržbové pripojenia poskytujú dlhodobé úspory. Priekopnícka technológia pripojenia pružinového tlaku garantuje spoľahlivosť zariadenia. WAGO TOPJOB S sú inovatívne a skutočne spoľahlivé radové svorky vo vysokej kvalite.
Akcia
16.09.2023 - Veľké jesenné darčekovanie s Legrandom
18.9.2023 začíname s veľkým jesenným darčekovaním. A máte sa na čo tešiť! Pri nákupe produktov Legrand získate za každých 200 EUR bez DPH poukážku Alza v hodnote 20 EUR. Do predajnej akcie sú zahrnuté zásuvky Legrand Valena Life, ističe, prúdové chrániče, rozvádzače Practibox S, ale aj smart produkty Legrand s Netatmo, Netatmo Pro a mnoho ďalších produktov Legrand.
Akcia
25.08.2023 - EMOS: Prezentácia s raňajkami
BUČO vás pozýva na prezentáciu sortimentu spoločnosti EMOS, člena skupiny Legrand - 5.9.2023 v Bratislave. Okrem iného Vám ukážeme vysokokvalitné produkty zo sortimentu svietidiel a
Novinka
18.08.2023 - Nový dizajn: Niko Intense LUNAR WHITE
Populárne dizajny Niko Intense WHITE alebo Niko Intense ANTHRACITE v matných farbách teraz dopĺňa špecialista belgický špecialista na vypínače a zásuvky novým lesklým dizajnom elektroinštalačných prvkov Niko Intense LUNAR WHITE. Kombinácia dizajnu s jemnými krivkami radu Niko Intense a sýtej žiarivo bielej farby povrchovej úpravy LUNAR WHITE vytvára výrazný vzhľad s hrejivým nádychom.
Novinka
03.07.2023 - Riešenia pre elektromobilitu
Nabíjanie elektromobilu môže trvať pár minút, ale aj desiatky hodín. Aké sú typy nabíjacích staníc pre elektromobily? Čo ovplyvňuje rýchlosť nabíjania? Aké riešenia ponúkajú výrobcovia v rezidenčnej a komerčnej oblasti?
Novinka
03.06.2023 - Bals INNOLINQ: Nový štandard priemyselných zásuviek a vidlíc
Bals predstavuje úplne nový štandard priemyselných zásuviek a vidlíc: Bals INNOLINQ. Bezpečné pripojenie, bezskrutková inštalácia, extrémne robustné. Priemyselné zásuvky a vidlice Bals INNOLINQ s QUICK-CONNECT navyše neobsahujú olovo a sú vyrobené iba z recyklovateľných materiálov, čím spĺňajú princíp trvalo udržateľnej výroby.
Novinka
06.05.2023 - Nová krabica ACIDUR 3
Nová inštalačná krabica ACIDUR 3 prináša elektroinštalatérom viaceré inovácie, vrátanie väčšieho montážneho priestoru vnútri krabice, ale aj kvalitnejšieho plastu odolného voči UV žiareniu. Rozvodná krabica ACIDUR 3 je dostupná v sivej aj čiernej farbe pre jednoduchú inštaláciu v akomkoľvek prostredí.
Akcia
25.04.2023 - Získajte darček pri nákupe produktov Schneider Electric
Nakúpte produkty Schneider Electric a získajte ako darček kvalitné a praktické svietidlo! Vypínače a zásuvky Asfora, Sedna, či Unica, ističe, prúdové chrániče, prepätové ochrany, rozvodnice, ale aj kompletný sortiment Harmony.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail