Aktuality

Akcia
07.04.2021 - Nakúpte na BUCO.sk a získajte darčeky!
Nakúpte jednoducho na našom e-shope už od 50 EUR bez DPH a získajte nákrčník, tričko alebo super mikinu s hrnčekom.
Novinka
03.04.2021 - Nové 5-radové rozvodnice Eaton KLV
K obľúbeným rozvodniciam Eaton KLV pribúda päťradová verzia pre 60 + 10 modulov. Sortiment Eaton KLV sa rozrastá aj o 5-radovú verziu multimediálnej rozvodnice. Úplnou novinkou sú hybridné rozvodnice KLV a moderná verzia rozvodnice s Wi-Fi dverami s výrazne nižším útlom signálu.
Akcia
09.03.2021 - Súťaž o smart kameru Netatmo PRO
Získajte smart exteriérovú kamerou Netamo PRO s LED svietidlom a senzorom pohybu! Stačí iba nakúpiť na našom e-shope aspoň za 60 EUR s DPH a byť fanúšikom našej stránky na Facebooku. Veľa štastia!
Novinka
31.01.2021 - Vykurovací kábel Raychem T2Black pre podlahové kúrenie
nVent RAYCHEM T2BLACK je ideálny systém podlahového vykurovania. Úplne nová konštrukcia prívodného kábla s hrúbkou iba 4 mm zabezpečí jednoduchú inštaláciu pre inštalatéra a bezporuchovú prevádzku na desiatky rokov. Škandinávský pôvod a 75 rokov tradície.
Novinka
28.11.2020 - Prípadová štúdia: Smart elektroinštalácia Legrand Céliane s Netatmo
Spolu 45 svetelných okruhov v mezonetovom byte v Bratislave bolo ovládaných zastaraným smart systémom, ktorý neustále zlyhával. Investor sa rozhodol pre celkovú výmenu systému, ktorá zahŕňala riešenie úplne novej smart inštalácie Céliane s Netatmo od firmy Legrand. Smart systém Céliane s Netatmo vyniká najmä veľmi jendoduchým používateľským rozhraním, ktoré nevyžaduje žiadne technické predpoklady.
Akcia
14.11.2020 - Black Friday 2020
Black Friday, najvyššie zľavy v roku, platia od 23. novembra do 30. novembra. Prezrite si našu ponuku komponentov pre elektroinštalácie a priemysel.
Novinka
19.10.2020 - Nová Sedna: Vypínače a zásuvky Schneider Electric
Nový produktový rad zásuviek a vypínačov Sedna Design a Sedna Elements od spoločnosti Schneider Electric odpovedá na požiadavky trhu a ponúka kvalitné technické spracovanie v atraktívnom dizajne. Vypínače a zásuvky Sedna Dizajn a Elements sú navrhnuté s ohľadom na pútavý dizajn, osobitý štýl a v neposlednom rade dobrú cenu.
Akcia
30.08.2020 - Zásobte sa na jeseň produktmi Eaton!
Spolu s firmou Eaton sme si pre vás od 1. septembra 2020 pripravili predajnú akciu, ktorá sa vzťahuje na celý sortiment modulárnych prístrojov Eaton, plastové rozvodnice Eaton KLV a oceľové rozvodnice Eaton BF. Nakúpte naraz vybrané produkty Eaton v hodnote 500 EUR bez DPH a získajte pracovnú vestu s logom Eaton.
Novinka
28.08.2020 - Multimediálne rozvodnice Eaton KLV
V modernej elektroinštalácii je bežnou požiadavkou užívateľa mať doma kvalitnú dátovú a koaxiálnu sieť spĺňajúcu aktuálne technické požiadavky. Alternatívnym kvalitným riešením sú multimediálne rozvodnice Eaton KLV. Rozmerovo a vizuálne sú multimediálne rozvodnice rovnaké ako známe domové rozvodnice KLV pre bežnú elektroinštaláciu s plastovou vaničkou a plnými dverami z oceľového plechu.
Novinka
25.08.2020 - Oblúková ochrana (AFDD) pre zníženie rizika vzniku požiaru
Podľa firmy Eaton je v Európe viac ako 25 % požiarov spôsobených poruchou v elektrickej inštalácii. Problémy s elektrickými oblúkmi v inštalácii rieši takzvaná oblúková ochrana (AFDD). Kvalitná oblúková ochrana deteguje aj malé elektrické oblúky a spoľahlivo odpojí zdroj napájania ešte predtým, ako výsledné teplo spôsobí požiar. AFDD sú kompaktné modulárne prístroje, inštalujú sa na DIN lištu.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail