Vážení zákazníci a obchodní partneri, v súvislosti so šírením COVID-19 naša firma zavádza preventívne opatrenia pre minimalizovanie šírenia nákazy a ochranu Vášho zdravia aj zdravia našich kolegov a ich blízkych. Bližšie informácie.

Aktuality

Novinka
26.03.2020 - Novinka: Niko Intense MATT BLACK
K rámčekom rady Niko Intense pribúda Niko Intense matt black. Obľúbená farba anthracite v strednej rade Niko získava alternatívu v matnej čiernej. Odporúčané stredové kolísky a kryty pre rámčeky matt black sú v dizajne BLACK COATED.
Novinka
23.03.2020 - Rozbočovacie krabice Hensel ENYCASE v ponuke Bučo
Rozbočovacie inštalačné krabice Hensel ENYCASE. Pre aplikácie do normálneho prostredia aj extrémnych podmienok. Inovatívne, vysokokvalitné, vyrobené najmodernejšími technickými postupmi pre modernú elektroinštaláciu.
Novinka
17.03.2020 - COVID-19
Vážení zákazníci a obchodní partneri, v súvislosti so šírením COVID-19 naša firma zavádza preventívne opatrenia pre ochranu Vášho zdravia aj zdravia našich kolegov a ich blízkych.
Novinka
09.03.2020 - Smart domov Valena Life s Netatmo
Osvetlenie, ovládanie žalúzií a závesov, individuálne scenáre a omnoho viac. Celá domácnosť bude poslúchať váš hlas a dotyk, aj keď práve nie ste doma. Valena Life s Netatmo vám poslúži v každej situácii. Povedzte iba "Hey Siri, play the music" a relaxujte v gauči pri vašej obľúbenej hudbe bez toho, aby ste sa pohli.
Novinka
30.07.2019 - Porovnanie video vrátnikov Niko a Bticino
Naši odborníci pre Vás porovnali technické parametre obľúbeného vrátnika Classe 300X Wi-Fi a novinky od belgickej firmy Niko, aby Vám uľahčili výber.
Novinka
16.05.2019 - Watt vs. Lúmen - Máte v tom hokej?
Dnes sa žiarovky nahradili LED žiarovkami a keď si v obchode pýtame 60W LED žiarovku, zistíme, že taká neexistuje. LED žiarovka spotrebuje veľmi málo energie a pritom má výbornú svietivosť - údaj uvedený v tzv. lúmenoch.
Novinka
03.05.2019 - NIKO Intense a NIKO Original - Vypínače a zásuvky
Spoločnosť Niko bola založená v Belgicku v roku 1919. O jedno storočie neskôr Vám firma Bučo ponúka produkty Niko v nadštandardnej kvalite a modernom dizajne na našom e-shope.
Novinka
28.04.2019 - Na čo myslieť pred maľovaním domácnosti
Na internete nájdete mnoho tipov a rád ako lepšie vymaľovať Vašu domácnoť. My Vám poradíme, ako rozumnejšie zaobchádzať so stenou osadenou vypínačmi a zásuvkami.
Novinka
24.09.2018 - Zaklapávací káblový žľab OBO Bettermann RKS-Magic
Káblový žľab RKS-Magic s inovatívnym zásuvným spojením spája v sebe rýchlosť, zaťažiteľnosť a bezpečnosť.
Novinka
10.04.2018 - Dymové hlásiče Hager
Detektory dymu čiže hlásiče požiaru sú malé a nie nákladné prístroje, ktorým ale zverujeme do ochrany majetok aj životy svojich najbližších.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail