Aktuality

Akcia
30.08.2020 - Zásobte sa na jeseň produktmi Eaton!
Spolu s firmou Eaton sme si pre vás od 1. septembra 2020 pripravili predajnú akciu, ktorá sa vzťahuje na celý sortiment modulárnych prístrojov Eaton, plastové rozvodnice Eaton KLV a oceľové rozvodnice Eaton BF. Nakúpte naraz vybrané produkty Eaton v hodnote 500 EUR bez DPH a získajte pracovnú vestu s logom Eaton.
Novinka
28.08.2020 - Multimediálne rozvodnice Eaton KLV
V modernej elektroinštalácii je bežnou požiadavkou užívateľa mať doma kvalitnú dátovú a koaxiálnu sieť spĺňajúcu aktuálne technické požiadavky. Alternatívnym kvalitným riešením sú multimediálne rozvodnice Eaton KLV. Rozmerovo a vizuálne sú multimediálne rozvodnice rovnaké ako známe domové rozvodnice KLV pre bežnú elektroinštaláciu s plastovou vaničkou a plnými dverami z oceľového plechu.
Novinka
25.08.2020 - Oblúková ochrana (AFDD) pre zníženie rizika vzniku požiaru
Podľa firmy Eaton je v Európe viac ako 25 % požiarov spôsobených poruchou v elektrickej inštalácii. Problémy s elektrickými oblúkmi v inštalácii rieši takzvaná oblúková ochrana (AFDD). Kvalitná oblúková ochrana deteguje aj malé elektrické oblúky a spoľahlivo odpojí zdroj napájania ešte predtým, ako výsledné teplo spôsobí požiar. AFDD sú kompaktné modulárne prístroje, inštalujú sa na DIN lištu.
Novinka
02.08.2020 - Netatmo Pro: Smart Exteriérová kamera
Exteriérová kamera Netatmo Pro s pripojením na Wi-Fi so smart detekciou a svietidlom je ideálnym riešením pre bezpečnosť v rodinných domoch alebo chalupách. Smart senzor pohybu rozlišuje ľudí, autá, zvieratá a iné objekty a umožňuje tak prispôsobené a presné notifikácie o tom, čo sa deje vonku. Netatmo Pro kameru spravujete v aplikácii Netatmo Security na svojom smartfóne alebo tablete.
Akcia
07.07.2020 - Budiš svetlo: Thorsman Mini LED za jednorazový nákup vybraných produktov nad 180 EUR
Praktické svietidlo Thorsman Mini LED za jednorazový nákup produktov Schneider Electric v hodnote nad 180 EUR bez DPH. Akcia sa vzťahuje na produkty rád Acti 9, Easy9, Harmony, Zelio a Thorsman.
Novinka
03.05.2020 - Bezskrutkové pripojenie modulárnych prístrojov Hager QuickConnect
Novinka z ponuky nemeckej firmy Hager. S technológiou QuickConnect sú káble a hrebeňové prepojovacie lišty jednoducho zapojené do inštalácie pomocou násuvného systému namiesto klasických šróbových svoriek.
Novinka
09.04.2020 - Novinky Kopos pre rok 2020
Rozšírenie sortimentu Kopos o odbočné krabíce do dutých stien a prístrojové krabice pod omietku s novým dizajnom. Vhodné do nízkoenergetických stavieb a pasívnych domov. Krabica KPZ-1_PO je zase určená do požiarne deliacich priečok.
Novinka
26.03.2020 - Nové rámčeky Niko Intense MATT BLACK
K rámčekom rady Niko Intense pribúda Niko Intense matt black. Obľúbená farba anthracite v strednej rade Niko získava alternatívu v matnej čiernej. Odporúčané stredové kolísky a kryty pre rámčeky matt black sú v dizajne BLACK COATED.
Novinka
23.03.2020 - Rozbočovacie krabice Hensel ENYCASE v ponuke Bučo
Rozbočovacie inštalačné krabice Hensel ENYCASE. Pre aplikácie do normálneho prostredia aj extrémnych podmienok. Inovatívne, vysokokvalitné, vyrobené najmodernejšími technickými postupmi pre modernú elektroinštaláciu.
Novinka
09.03.2020 - Smart domov Valena Life s Netatmo
Osvetlenie, ovládanie žalúzií a závesov, individuálne scenáre a omnoho viac. Celá domácnosť bude poslúchať váš hlas a dotyk, aj keď práve nie ste doma. Valena Life s Netatmo vám poslúži v každej situácii. Povedzte iba "Hey Siri, play the music" a relaxujte v gauči pri vašej obľúbenej hudbe bez toho, aby ste sa pohli.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail