O nás

BUČO je dodávateľ elektroinštalačného materiálu, komponentov pre priemysel a automatizáciu a výrobca rozvádzačov do 1000 V. Poskytujeme komplexné obchodné, logistické a technické riešenia pre rezidenčné a komerčné projekty, priemysel a infraštruktúru. BUČO je rodinná spoločnosť a na trhu pôsobíme už od roku 1990.


Naše aktivity

kable

PREDAJ ELEKTROINŠTALAČNÉHO MATERIÁLU

BUČO poskytuje veľkoobchodné služby pre rôzne subjekty v oblasti elektroinštalácií, vrátane elektroinštalačných firiem a profesionálnych elektrikárov, výrobcov rozvádzačov a iné realizačné a obchodné firmy. Našim zameraním je slúžiť ako sprostredkovateľ medzi viacerými výrobnými firmami a zákazníkom. Tvoríme pridanú hodnotu odborným výberom a ponukou sortimentu pre komplexné obchodné, logistické a technické riešenia pre elektroinštalácie. Disponujeme predajnou a logistickou sieťou schopnou pokryť celé územie Slovenska a vysoko profesionálnym a skúseným tímom odborníkov. Maloobchodné služby poskytujeme najmä prostredníctvom e-commerce.

kable

RIEŠENIA PRE PRIEMYSEL A AUTOMATIZÁCIU

BUČO od začiatku svojej existencie pôsobí ako spoľahlivý partner v oblasti predaja, služieb a riešení pre priemyselné firmy a automatizáciu, vrátane OEM, ODM a OBM partnerov alebo iných. V oblasti priemyslu máme dlhodobé skúsenosti a referencie dlhodobých úspešných spoluprác. Našim klientom poskytujeme okrem samotných komponentov aj služby od návrhu technického riešenia po popredajnú starostlivosť, garanciu každodennej technickej podpory a logistiku šitú na mieru.

kable

VÝROBA ROZVÁDZAČOV DO 1000 V

Vo vlastných priestoroch vyrábame rozvádzače do 1000 V pre rezidenčné a komerčné projekty, infraštruktúrne projekty ako mosty a diaľnice, terciálny sektor alebo priemyselné stroje a MaR. V našich dielňach pracuje tím odborníkov, ktorí sa postarajú o celý proces od špecifikácie a výroby až po dodanie výkresov skutočného vyhotovenia a prehlásení o zhode a popredajné služby. Takýto profesionálny prístup garantuje súlad rozvádzačov s platnými európskymi technickými normami a poskytuje nám vzácnu konkurenčnú výhodu.


Naše hodnoty

 

Kvalita

PRIAMY DISTRIBÚTOR
Priamo spolupracujeme s najvýznamnejšími svetovými výrobcami. Značky s dlhodobou úspešnou históriou nám poskytujú silného globálneho partnera a garantujú spoľahlivosť a najvyššiu kvalitu pre zákazníka aj pri náročných projektoch.

OVERENÝ SYSTÉM KVALITY
Vo všetkých oblastiach našej činnosti aplikujeme systém manažérstva kvality v súlade s požiadavkami normy ISO 9001:2015 (International Organization for Standardization).

Integrita


Názov firmy BUČO nesie meno jej majiteľov od roku 1990 a odzrkadľuje priamu zodpovednosť, s ktorou pristupujeme k podnikaniu. Je pre nás dôležité rozvíjať dlhodobé úspešné vzťahy s odberateľmi, dodávateľmi a zamestnancami.

Kultúra rodinnej firmy je hlboko zakorenená v spôsobe akým pracujeme, prezentujeme sa a budujeme značku BUČO.
 


Prečo spolupracovať s nami?

 
 • Viac ako 30 rokov skúseností

  Sme jedna z najdlhšie fungujúcich firiem v oblasti elektroinštalácií, na trhu sa vyznáme a vieme vám pomôcť.
 
 • Skladová dostupnosť a priama distribúcia

  Základné položky pre vás držíme na sklade a vďaka úzkej spolupráci s výrobcami vieme rýchlo reagovať na dopyt.
 
 • Individuálny prístup

  Byť rodinnou firmou nám poskytuje výrazne väčšiu flexibilitu pre dosiahnutie spokojnosti zákazníka.
 
 • Komplexné služby pre elektroinštalácie

  V rámci našej činnosti poskytujeme komplexné obchodné, logistické aj technické riešenia. Naša vlastná výroba rozvádzačov do 1000 V je konkurenčnou výhodou pri komplexnejších projektoch.
 

 

 

Partnerstvo


Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail