Voľné pracovné pozície


Predajca - Technik

Miesto práce: Košice, Južná trieda
 
Do nášho tímu v Košiciach hľadáme šikovného obchodníka
V roku 2019 naša firma prešla viacerými významnejšími zmenami a prijala nové iniciatívy v oblasti technológií a strategického zamerania, o ktorých sme presvedčení, že nám pomôžu ďalej napredovať. Očakávame, že nový kolega v Košiciach nám pomôže dosiahnuť stanovené ciele.
 
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Predajca - Technik je zodpovedný za obchodnú činnost a logistiku - vypracovanie cenových ponúk, nákup a predaj podľa technických špecifikácií (B2B a B2C). Pracovná pozícia vyžaduje kontakt so zákazníkmi a odborné poradenstvo v rámci ponúkaného sortimentu elektrotechnického materiálu. Schopnosť udržiavat a rozvíjať korektné vzťahy s dodávateľmi a odberateľmi je klúčová. Obchodná činnosť zahŕňa prácu s moderným ekonomickým a skladovým softvérom. Úspešný kandidát bude mať príjemné vystupovanie, bude efektívne komunikovať interne v rámci firmy ako aj s externým prostredím. Ochota učiť sa, vyhľadávať informácie a prevziať vlastnú iniciatívu veľkou výhodou.
 
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Pozícia je vhodná aj pre absolventa. Dôležitejšia ako technické znalosti je motivácia učiť sa a vyhľadávať informácie o produktoch a riešeniach. Dôležité udržiavanie korektných vzťahov v kolektíve. Ochota napredovať, riešiť problémy samostatne a prispieť vlastným názorom veľkou výhodou.
 
Informácie o výberovom konaní
Kontakujte nás prosím na e-mailovej adrese buco@buco.sk spolu so životopisom. Prvé kolo pracovného pohovoru prebehne cez videohovor.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail