Referencie

Autobusová stanica Nivy
Bratislava
referencia-as-nivy

K novej autobusovej stanici Nivy prispela aj firma BUČO. Pre vybrané obchodné priestory sme okrem iného realizovali dodávky sortimentu bezhalogénových káblov a káblových žľabov RKS-Magic od nemeckého výrobcu OBO Bettermann. Naša výroba rozvádzačov tiež zhotovila komplikovanejší hlavný rozvádzač.

Galvaniho Business Center 5
Bratislava
referencia-gbc-5

Pre projekt administratívnej budovy v bratislavskom Ružinove sme vyrobili zatiaľ najvýkonnejší hlavný rozvádzač do 3200 A so sortimentom Schneider Electric. Rozvádzače z našich dieľní napájajú celú budovu, technológie vrátane vzduchotechniky, garáží a profesionálnych kuchynských priestorov a samotnú administratívnu časť, v ktorej sídli aj náš dodávateľ informačných technológií Asseco Solutions.

Stein
Bratislava
referencie-stein

Naše rozvádzače nájdete v celom objekte Stein. Pre projekt firmy YIT sme vyrobili rozvádzače pre jednotlivé byty, rozvádzače na chodbách a v garážach napájajú osvetlenie a technológie spoločných priestorov a veľké elektromerové rozvádzače merajú spotrebu celého objektu. Vypínače Legrand Céliane v bytových priestoroch pochádzajú taktiež od firmy BUČO.

Diaľničný úsek D1
Ivachnová – Liptovský Mikuláš
D1_1

Na projektoch diaľnice D1 sme realizovali rozvádzače, ktoré dnes napájajú technické zariadenia, napríklad svetelné tabule premenlivého dopravného značenia.

Most Apollo
Bratislava

Pre zatiaľ najnovší most v Bratislave firma BUČO vyrobila hlavné rozvádzače. Hlavné rozvádzače od našej firmy napájajú osvetlenie mosta Apollo a technológie pre napájanie a ovládanie čerpadiel.

Výrobný závod Howe Leather
Košice

Austrálska firma Howe Leather je dodávateľom prvotriednej kože pre automobily značky Mercedes-Benz, Audi, Land Rover alebo Ford. My sme firme Howe naopak pomohli so zaobstaraním elektroinštalačného materiálu vrátane káblov, žľabov značky Cablofil a rozvádzačových skríň Schneider Electric.

Reštaurácia Piti Piti Pa
Košice

V priestoroch reštaurácie v nákupnom centre Optima náš tím BUČO Košice vyhovel požiadavkám na domácu automatizáciu použitím systému MyHome of firmy Legrand. Dôraz bol kladený najmä na osvetlenie a svetelné scény.

Tammi
Bratislava
referencia-tammi

Kompletná výroba rozvádzačov do bytového projektu Tammi v Bratislave. Vstupné systémy, videovrátniky Btcino, ktoré zabezpečujú komfort a bezpečnosť obyvateľov objektu, pochádzajú rovnako od našej firmy.

Výrobný závod Jobelsa Slovensko
Košice

Priemyselná skupina Jobelsa je lídrom v oblasti automobilových interiérov. Naša spolupráca pre výrobný závod na východnom Slovensku zahŕňala dodávateľskú činnosť elektroinštalačného materiálu - káble, žľaby Cablofil, rozvádzačové skrine Schneider Electric.

Park Anička
Košice
referencia-park-anicka

Spoločnosť BUČO zabezpečila pre komplexný bytový a polyfunkčný objekt v rovnomennej časti Košíc rozvádzače Eaton, sortiment vypínačov a zásuviek a dodávku vstupných systémov - videovrátnikov.

Fakultná nemocnica s poliklinikou
Nové Zámky
referencia-nemocnica-nove-zamky

Kompletnú rekonštrukciu fakultnej nemocnice sme pomohli realizovať výrobou rozvádzačov pre celý projekt a komplexnou dodávkou tovaru od prípojnícových systémov Zucchini, cez protipožiarne prepážky OBO Bettermann, káblové nosné systémy Kopos až po špecializované antibakteriálne prístroje Mosaic pre nemocnice od firmy Legrand.

Tesco
Bratislava, Trnava, Žilina, Prešov

Firma BUČO vyrobila rozvádzače pre komplet obchodné a kancelárske priestory Tesco, vrátane napájania chladenia vo viacerých predajniach po celom Slovensku.

Reding Tower
Bratislava
referencia-reding-tower

Architektonicky ocenené kancelárske priestory v Reding Tower fungujú aj vďaka našej firme, ktorá realizovala výrobu celej škály rozvádzačov.

Golden Hotel
Košice
Golden-Hotel

Pre hotel v starobylej budove naša košická pobočka realizovala domácu automatizáciu celého hotela a apartmánov cez systém MyHome firmy Legrand. Postarali sme sa aj o dodanie kompletného sortimentu elektroinštalačného materiálu.

Nuppu
Bratislava

Kompletná výroba rozvádzačov pre všetky etapy projektu Nuppu: eletromerové rozvádzače, rozvádzače pre osvetelenie a technológie garáží, rozvádzače pre spoločné priestory a tiež bytové rozvádzače. V projekte v bratislavskom Ružinove nájdete vypínače Legrand Valena Life práve od nás.

Billa
Bratislava, Rovinka, Galanta

Rozvádzače BUČO napájajú celé obchodné priestory reťazca Billa v niekoľkých pobočkách v Bratislave a rôznych pobočkách na západnom Slovensku.

Syráreň Havran
Senica

Pre syráreň zo Záhoria sme vyrobili rozvádzače pre osvetlenie a vnútorné silnoprúdové rozvody.

Diaľničný úsek D1
Fričovce – Svinia
D1_2

Výroba rozvádzačov napájajúcich technické zariadenie, ako napríklad svetelné tabule premenlivého dopravného označenia.

Byty Blesková
Košice

V nadštandardných bytoch v blízkosti centra Košíc nájdete exkluzívne dizajnové vypínače Legrand - Bticino Axolute.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail