Referencie

Stein
Bratislava
Naše rozvádzače nájdete v celom objekte Stein. Pre projekt firmy YIT sme vyrobili rozvádzače pre jednotlivé byty, rozvádzače na chodbách a v garážach napájajú osvetlenie a technológie spoločných priestorov a veľké elektromerové rozvádzače merajú spotrebu celého objektu. Vypínače Legrand Céliane v bytových priestoroch pochádzajú taktiež od firmy BUČO.
Diaľničný úsek D1
Ivachnová – Liptovský Mikuláš

Na projektoch diaľnice D1 sme realizovali rozvádzače, ktoré dnes napájajú technické zariadenia, napríklad svetelné tabule premenlivého dopravného značenia.
Most Apollo
Bratislava
Pre zatiaľ najnovší most v Bratislave firma BUČO vyrobila hlavné rozvádzače. Hlavné rozvádzače od našej firmy napájajú osvetlenie mosta Apollo a technológie pre napájanie a ovládanie čerpadiel.
Výrobný závod Howe Leather
Košice
Austrálska firma Howe Leather je dodávateľom prvotriednej kože pre automobily značky Mercedes-Benz, Audi, Land Rover alebo Ford. My sme firme Howe naopak pomohli so zaobstaraním elektroinštalačného materiálu vrátane káblov, žľabov značky Cablofil a rozvádzačových skríň Schneider Electric.
Reštaurácia Piti Piti Pa
Košice
V priestoroch reštaurácie v nákupnom centre Optima náš tím BUČO Košice vyhovel požiadavkám na domácu automatizáciu použitím systému MyHome of firmy Legrand. Dôraz bol kladený najmä na osvetlenie a svetelné scény.
Tammi
Bratislava
Kompletná výroba rozvádzačov do bytového projektu Tammi v Bratislave. Vstupné systémy, videovrátniky Btcino, ktoré zabezpečujú komfort a bezpečnosť obyvateľov objektu, pochádzajú rovnako od našej firmy.
Výrobný závod Jobelsa Slovensko
Košice
Priemyselná skupina Jobelsa je lídrom v oblasti automobilových interiérov. Naša spolupráca pre výrobný závod na východnom Slovensku zahŕňala dodávateľskú činnosť elektroinštalačného materiálu - káble, žľaby Cablofil, rozvádzačové skrine Schneider Electric.
Park Anička
Košice
Spoločnosť BUČO zabezpečila pre komplexný bytový a polyfunkčný objekt v rovnomennej časti Košíc rozvádzače Eaton, sortiment vypínačov a zásuviek a dodávku vstupných systémov - videovrátnikov.
Tesco
Bratislava, Trnava, Žilina, Prešov
Firma BUČO vyrobila rozvádzače pre komplet obchodné a kancelárske priestory Tesco, vrátane napájania chladenia vo viacerých predajniach po celom Slovensku.
Reding Tower
Bratislava
Architektonicky ocenené kancelárske priestory v Reding Tower fungujú aj vďaka našej firme, ktorá realizovala výrobu celej škály rozvádzačov.
Golden Hotel
Košice

Pre hotel v starobylej budove naša košická pobočka realizovala domácu automatizáciu celého hotela a apartmánov cez systém MyHome firmy Legrand. Postarali sme sa aj o dodanie kompletného sortimentu elektroinštalačného materiálu.
Nuppu
Bratislava
Kompletná výroba rozvádzačov pre všetky etapy projektu Nuppu: eletromerové rozvádzače, rozvádzače pre osvetelenie a technológie garáží, rozvádzače pre spoločné priestory a tiež bytové rozvádzače. V projekte v bratislavskom Ružinove nájdete vypínače Legrand Valena Life práve od nás.
Billa
Bratislava, Rovinka, Galanta
Rozvádzače BUČO napájajú celé obchodné priestory reťazca Billa v niekoľkých pobočkách v Bratislave a rôznych pobočkách na západnom Slovensku.
Syráreň Havran
Senica
Pre syráreň zo Záhoria sme vyrobili rozvádzače pre osvetlenie a vnútorné silnoprúdové rozvody.
Diaľničný úsek D1
Fričovce – Svinia

Výroba rozvádzačov napájajúcich technické zariadenie, ako napríklad svetelné tabule premenlivého dopravného označenia.
Byty Blesková
Košice
V nadštandardných bytoch v blízkosti centra Košíc nájdete exkluzívne dizajnové vypínače Legrand - Bticino Axolute.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail