Referencie

Stein
Bratislava
Naše rozvádzače nájdete všade: od elektromerových cez rozvádzače na chodbách a v garážach pre napájanie svetiel a technológii spoločných priestorov, až po bytové rozvádzače. Vypínače Celiane v bytových priestoroch pochádzajú taktiež od firmy Bučo.
Dialničný úsek D1
Ivachnová – Liptovský Mikuláš

Realizácia rozvádzačov napájajúcich technické zariadenia, ako napríklad svetelné tabule premenlivého dopravného značenia.
Most Apollo
Bratislava
Pre zatiaľ najnovší most v Bratislave firma Bučo vyrobila hlavné rozvádzače napájajúce osvetlenie a technológie pre napájanie a ovládanie čerpadiel.
Výrobný závod Howe Leather
Košice
Austrálska firma Howe Leather je dodávateľom prvotriednej kože pre automobily značky Mercedes-Benz, Audi, Land Rover alebo Ford. My sme firme Howe naopak pomohli so zaobstaraním elektroinštalačného materiálu vrátane káblov, žľabov značky Cablofil a rozvádzačových skríň Schneider Electric.
Reštaurácia Piti Piti Pa
Košice
V priestoroch reštaurácie v nákupnom centre Optima náš tím v Košiciach vyhovel požiadavkám na domácu automatizáciu použitím systému MyHome of firmy Legrand. Dôraz bol kladený najmä na osvetlenie a svetelné scény.
Tammi
Bratislava
Kompletná výroba rozvádzačov do projektu Tammi v Bratislave. Vstupné systémy - videovrátniky Btcino - zabezpečujúce komfort a bezpečnosť obyvateľov, pochádzajú rovnako od nás.
Výrobný závod Jobelsa Slovensko
Košice
Priemyselná skupina Jobelsa je lídrom v oblasti automobilových interiérov. Naša spolupráca pre výrobný závod na východnom Slovensku zahŕňala dodávateľskú činnosť elektroinštalačného materiálu – káble, žľaby Cablofil, rozvádzačové skrine Schneider Electric.
Park Anička
Košice
Naša spoločnosť zabezpečila pre komplexný bytový a polyfunkčný objekt v rovnomennej časti Košíc rozvádzače značky Eaton, sortiment vypínačov a zásuviek a dodávku vstupných systémov - videovrátnikov.
Tesco
Bratislava, Trnava, Žilina, Prešov
Firma Bučo vyrobila rozvádzače pre komplet obchodné a kancelárske priestory, vrátane napájania chladenia vo viacerých predajniach po celom Slovensku.
Reding Tower
Bratislava
Architektonicky ocenené kancelárske priestory v Reding Tower fungujú aj vďaka našej firme, ktorá realizovala výrobu celej škály rozvádzačov.
Golden Hotel
Košice

Pre hotel v starobylej budove naša košická pobočka realizovala domácu automatizáciu celého hotela a apartmánov cez systém MyHome firmy Legrand. Postarali sme sa aj o dodanie kompletného sortimentu elektroinštalačného materiálu.
Nuppu
Bratislava
Kompletná výroba rozvádzačov: eletromerové, pre osvetelenie a technológie garáží, rozvádzače pre spoločné priestory a tiež do bytov. V projekte v bratislavskom Ružinove nájdete vypínače Legrand Valena Life.
Billa
Bratislava, Rovinka, Galanta
Naše rozvádzače napájajú celé obchodné priestory reťazca Billa v niekoľkých pobočkách v Bratislave a rôznych pobočkách na západnom Slovensku.
Syráreň Havran
Senica
Pre syráreň zo Záhoria sme vyhotovili rozvázdzače pre osvetlenie a vnútorné silnoprúdové rozvody.
Dialničný úsek D1
Fričovce – Svinia

Realizácia rozvádzačov napájajúcich technické zariadenie, ako napríklad svetelné tabule premenlivého dopravného označenia.
Byty Blesková
Košice
V nadštandardných bytoch v blízkosti centra Košíc nájdete exkluzívne dizajnové vypínače Legrand Bticino Axolute poskytnuté Bučo, s.r.o.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail