Referencie

 
ZWIRN
Bratislava
ZWIRN Bratislava

Projekt ZWIRN vychádza z bývalého priemyselného areálu cvernovej továrne v novovznikajúcom centre Bratislavy. Spolu so starostlivo zrekonštruovanou kultúrnou pamiatkou Pradiareň 1900 vytvára ZWIRN výnimočné živé miesto pre bývanie, verejný život, obchod aj služby. Sme veľmi radi, že na realizácii nadštandardného projektu ZWIRN sme sa podieľali komplexnou dodávkou tovaru a výrobou rozvádzačov aj my vo firme BUČO.

CTPark Prešov South
Petrovany
CTPark Prešov South Petrovany

Naša spoločnosť sa viacerými subdodávkami podieľala na výstavbe moderného priemyselného a logistického parku s celkovou zastavanou plochou 63 107 m2. CTPark Prešov South je dôkazom nášho odhodlania poskytovať vysokokvalitné elektrické komponenty na podporu inovatívnych a udržateľných infraštruktúrnych projektov. Vďaka projektu CTPark mohla aj firma BUČO podporiť budúcnosť priemyslu v regióne východného Slovenska, kde už viac ako dve desaťročia pôsobíme.

Rezort VILLA SANDY
Košice
Rezort VILLA SANDY Košice

Unikátny rezort v centrálnom Mestskom parku v Košiciach s dominantnou Národnou kultúrnou pamiatkou z roku 1909 ponúka gastronomické, hotelové, športové, relaxačné a kongresové služby. Na realizácii sa firma BUČO podieľala subdodávkami elektroinštalačného materiálu a komplexnými technickými a obchodnými službami.

Discovery Residence
Bratislava
Discovery Residence Bratislava

Spolu 22 poschodí, 137 bytov, 199 parkovacích miest, 743 m2 obchodných priestorov a 300 m2 pivníc. To je Discovery Residence na Mlinských Nivách v Bratislave a pre všetky tieto priestory sme nášmu partnerovi zabezpečili výrobu rozvádzačov. Naše rozvádzače v projekte Discovery sú vyrobené z komponentov od prvotriednych medzinárodných výrobcov ako Eaton a Legrand, ale aj lokálneho českého špecialistu na prepäťové ochrany Saltek.

Kaufland
Nitra, Trenčín, Veľký Meder, Detva
Kaufland Nitra, Trenčín, Veľký Meder, Detva

Predajne Kaufland vo viacerých mestách po celom Slovensku sme pomohli realizovať nášmu obchodnému partnerovi komplexnými dodávkami elektroinštalačného materiálu vo všetkých fázach projektu. Aby sa naši zákazníci mohli naplno venovať realizácii inštalácií, v ktorej sú nezastúpiteľní, BUČO ponúka kvalitnú technickú podporu a obchodné a logistické služby prispôsobené na mieru.

Orešianky
Bratislava
Orešianky Bratislava

Orešianky ponúkajú energeticky efektívne samostatné rodinné domy a trojdomy v lokalite Záhorská Bystrica na okraji Bratislavy. Rezidenčný projekt sme pomohli realizovať dodávaním širokej škály elektroinštalačného materiálu pre nášho obchodného partnera, realizátora elektroinštalačných prác.

LIDL
Pezinok
LIDL Pezinok

Po realizácii projektov pre potravinové reťazce Tesco a Billa sme využili naše skúsenosti a v spolupráci s dlhoročnými obchodnými partnermi vyrobili komplexné rozvádzače s veľkým množstvom ovládacích obvodov pre sieť potravín LIDL. Naše rozvádzače slúžia napríklad na riadenie vzduchotechniky, ventilácie, osvetlenia alebo chladenia potravín.

Nový Ružinov
Bratislava
Nový Ružinov Bratislava

Nový Ružinov je moderný projekt na Bajkalskej ulici v Bratislave, ktorý prináša nielen stovky nových bytových jednotiek, ale aj rezidenčný park a širokú občiansku vybavenosť. Nášmu obchodnému partnerovi sme projekt pomohli realizovať okrem iného dodávkami komplexného sortimentu značky Legrand.

Evergreen Tále
Tále
Evergreen Tále Tále

Pre projekt zasadený v srdci Nízkych Tatier realizovala firma BUČO výrobu kompletnej škály rozvádzačov od merania spotreby, cez rozvádzače napájajúce podzemné garáže a spoločné priestory, až po rozvádzače v samotných apartmánových jednotkách. Naša spoločnosť zabezpečovala aj logistiku a dodávky elektroinštalačného materiálu pre vybrané fázy projektu.

Košická 52
Bratislava
Košická 52 / Bratislava

Celková rekonštrukcia objektu Košická 52 v centre Bratislavy na polyfunkčnú budovu s osemdesiatimi 1- až 2-izbovými apartmánmi, obchodnými a administratívnymi priestormi. Naša spoločnosť pre projekt vyrobila všetky rozvádzače: veľké elektromerové rozvádzače pre meranie spotreby celého objektu, rozvádzače pre napájanie administratívy a obchodu, rozvádzače pre záložné zdroje (UPS) a samozrejme aj všetky rozvádzače pre rezidenčnú časť, vrátane malých bytových rozvádzačov.

Autobusová stanica Nivy
Bratislava
Autobusová stanica Nivy / Bratislava

K novej autobusovej stanici Nivy prispela aj firma BUČO. Pre vybrané obchodné priestory sme okrem iného realizovali dodávky sortimentu bezhalogénových káblov a káblových žľabov RKS-Magic od nemeckého výrobcu OBO Bettermann. Naša výroba rozvádzačov tiež zhotovila komplikovanejší hlavný rozvádzač.

Fakultná nemocnica s poliklinikou
Nové Zámky
Fakultná nemocnica s poliklinikou / Nové Zámky

Kompletnú rekonštrukciu fakultnej nemocnice sme pomohli realizovať výrobou rozvádzačov pre celý projekt a komplexnou dodávkou tovaru od prípojnícových systémov Zucchini, cez protipožiarne prepážky OBO Bettermann, káblové nosné systémy Kopos až po špecializované antibakteriálne prístroje Mosaic pre nemocnice od firmy Legrand.

Galvaniho Business Center 5
Bratislava
Galvaniho Business Center 5 / Bratislava

Pre projekt administratívnej budovy v bratislavskom Ružinove sme vyrobili zatiaľ najvýkonnejší hlavný rozvádzač do 3200 A so sortimentom Schneider Electric. Rozvádzače z našich dieľní napájajú celú budovu, technológie vrátane vzduchotechniky, garáží a profesionálnych kuchynských priestorov a samotnú administratívnu časť, v ktorej sídli aj náš dodávateľ informačných technológií Asseco Solutions.

Rendez
Bratislava
Rendez / Bratislava

Rendez je komplex troch polyfunkčných budov v bratislavskej mestskej časti Rača, do ktorých naša spoločnosť dodala rozvádzače pre 302 bytov a apartmánov, pivničné kobky, podzemné garáže, priestory pre obchod, služby a občiansku vybavenosť. Obyvatelia a prevádzkovatelia priestorov projektu Rendez sa môžu spoľahnúť na kvalitné, spoľahlivé a najmä bezpečné vyhotovenie našich rozvádzačov v celom projekte.

Tesco
Bratislava, Trnava, Žilina, Prešov
Tesco / Bratislava, Trnava, Žilina, Prešov

Firma BUČO vyrobila rozvádzače pre komplet obchodné a kancelárske priestory Tesco, vrátane napájania chladenia vo viacerých predajniach po celom Slovensku.

Stein
Bratislava
Stein / Bratislava

Naše rozvádzače nájdete v celom objekte Stein. Pre projekt firmy YIT sme vyrobili rozvádzače pre jednotlivé byty, rozvádzače na chodbách a v garážach napájajú osvetlenie a technológie spoločných priestorov a veľké elektromerové rozvádzače merajú spotrebu celého objektu. Vypínače Legrand Céliane v bytových priestoroch pochádzajú taktiež od firmy BUČO.

Reding Tower
Bratislava
Reding Tower / Bratislava

Architektonicky ocenené kancelárske priestory v Reding Tower fungujú aj vďaka našej firme, ktorá realizovala výrobu celej škály rozvádzačov.

Diaľničný úsek D1
Ivachnová – Liptovský Mikuláš
Diaľničný úsek D1 / Ivachnová – Liptovský Mikuláš

Na projektoch diaľnice D1 sme realizovali rozvádzače, ktoré dnes napájajú technické zariadenia, napríklad svetelné tabule premenlivého dopravného značenia.

Nuppu
Bratislava
Nuppu / Bratislava

Kompletná výroba rozvádzačov pre všetky etapy projektu Nuppu: eletromerové rozvádzače, rozvádzače pre osvetelenie a technológie garáží, rozvádzače pre spoločné priestory a tiež bytové rozvádzače. V projekte v bratislavskom Ružinove nájdete vypínače Legrand Valena Life práve od nás.

Most Apollo
Bratislava
Most Apollo / Bratislava

Pre druhý najnovší most v Bratislave firma BUČO vyrobila hlavné rozvádzače. Rozvádzače od našej firmy napájajú osvetlenie mosta Apollo a technológie pre napájanie a ovládanie čerpadiel.

Billa
Bratislava, Rovinka, Galanta
Billa / Bratislava, Rovinka, Galanta

Rozvádzače BUČO napájajú celé obchodné priestory reťazca Billa v niekoľkých pobočkách v Bratislave a rôznych pobočkách na západnom Slovensku.

Tammi
Bratislava
Tammi / Bratislava

Kompletná výroba rozvádzačov do bytového projektu Tammi v Bratislave. Vstupné systémy, videovrátniky Btcino, ktoré zabezpečujú komfort a bezpečnosť obyvateľov objektu, pochádzajú rovnako od našej firmy.

Diaľničný úsek D1
Fričovce – Svinia
Diaľničný úsek D1 / Fričovce – Svinia

Výroba rozvádzačov napájajúcich technické zariadenie, ako napríklad svetelné tabule premenlivého dopravného označenia.

Golden Hotel
Košice
Golden Hotel / Košice

Pre hotel v starobylej budove naša košická pobočka realizovala domácu automatizáciu celého hotela a apartmánov cez systém MyHome firmy Legrand. Postarali sme sa aj o dodanie kompletného sortimentu elektroinštalačného materiálu.

Park Anička
Košice
Park Anička / Košice

Spoločnosť BUČO zabezpečila pre komplexný bytový a polyfunkčný objekt v rovnomennej časti Košíc rozvádzače Eaton, sortiment vypínačov a zásuviek a dodávku vstupných systémov - videovrátnikov.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail