-20% na Netatmo Pro smart termostaty a hlavice

Využite jedinečnú akciu na smart termostat a smart vykurovacie hlavice Netatmo Pro. Smart IoT produkty Netatmo získate aj v roku 2022 o 20% lacnejšie ako obvykle. Dodanie množstiev mimo skladových zásob BUČO trvá približne 3 pracovné dni.

Pre registrovaných B2B partnerov je po prihlásení do účtu upravená cenníková cena BUČO o -20% a aplikované bežné veľkoobchodné zľavy.

Akcia sa vzťahuje na produkty:

NTH-PRO Smart termostat Netatmo Pro
NVP-PRO Balík smart radiátorových hlavíc Netatmo Pro
NAV-PRO Dodatočná smart radiátorová hlavica Netatmo Pro

Produkty Netatmo Pro dopĺňajú ekosystém Legrand Smart Home. Vďaka smart vykurovaniu Netatmo viete ovládať teplotu vo vašej smart domácnosti mobilnou aplikáciou odkiaľkoľvek, hlasovým asistentom, ale aj manuálne priamo na mieste. Smart inštalácia je teraz skutočne jednoduchá. Vyžaduje iba klasickú kabeláž a inštaláciu zvládne každý profesionálny elektroinštalatér, kúrenár, aj väčšina laikov.

Doplňte vašu smart domácnosť o ovládanie osvetlenia a žalúzií alebo vytvárajte scenáre jednoducho v aplikácii na smartfóne s Valena Life s Netatmo. Preferujte iný dizajn vypínačov a zásuviek ako Legrand Valena Life? Smart domácnosť od Legrandu môžete inštalovať aj priamo v rozvádzači so smart modulárnymi prístrojmi EMDX3 alebo CX3 s Netatmo a využiť všetky benefity, ktoré Legrand Smart Home ponúka.
 

Netatmo vyvýja moderné smart riešenia pre domácnosť. Portfólio produktov Netatmo obsahuje smart kamery, smart vykurovanie alebo smart meteo stanice. Produkty Netatmo vynikajú jednoduchým intuitívnym používateľským rozhraním a konštantne dosahujú vysokú spokojnosť zákazníkov po celom svete. V roku 2018 sa Netatmo stalo súčasťou francúzskej skupiny Legrand, vďaka čomu bol napríklad rozšírený obľúbený rad vypínačov a zásuviek Legrand Valena Life o produkty Valena Life s Netatmo. Inovatívne riešenia Legrand s Netatmo v kombinácii s klasickou elektroinštaláciou ponúkajú smart domácnosť ovládanú smartfónom, cez hlasových asistentov Apple, Google a Amazon alebo klasickými spínačmi priamo na mieste.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail