Multimediálne rozvodnice Eaton KLV

V modernej elektroinštalácii je bežnou požiadavkou užívateľa mať doma kvalitnú dátovú a koaxiálnu sieť spĺňajúcu aktuálne technické požiadavky. Zvyčajne sa všetky dátové a koaxiálne rozvody ukončia v 19“ racku, ktorý je kvôli svojej väčšej hĺbke umiestnený napríklad v technickej miestnosti alebo v garáži. Bežná hĺbka dátových rozvádzačov 400 mm alebo 600 mm však často neumožňuje použiť rack v menších bytoch, respektíve v domoch, kde nie je na to určená vhodná miestnosť.

Alternatívnym kvalitným riešením sú multimediálne rozvodnice Eaton KLV. Rozmerovo a vizuálne sú multimediálne rozvodnice rovnaké ako známe domové rozvodnice KLV pre bežnú elektroinštaláciu s plastovou vaničkou a plnými dverami z oceľového plechu. Zapustené rozvodnice KLV disponujú hĺbkou vaničky iba 87,5 mm, čím poskytujú výrazne väčšiu flexibilitu z pohľadu umiestnenia v priestore. Preto ak umiestnite do steny dve KLV rozvodnice vedľa seba alebo pod seba, nenarušíte integritu priestoru. V multimediálnej rozvodnici ukončíte dátové a koaxiálne káble a umiestnite router alebo TV rozbočovač, podobne ako v bežnom racku.


Vedeli ste?
Domové plastové rozvodnice Eaton KLV sa vyrábajú v českom výrobnom závode v Suchdole. Vďaka kvalitnému technickému spracovaniu, veľmi jednoduchej inštalácii a montáži si získali obľubu a zákazníkom sú dodávané už viac ako 15 rokov.


Rozvodnice KLV v multimediálnom prevedení s plechovými dverami sú ponúkané vo verzii pod omietku alebo do suchých dutých stien. Multimediálna rozvodnica KLV obsahuje jednu radu s DIN lištou pre umiestnenie konektorov (patch modulov) a perforovaný montážny plech pre inštaláciu elektronických zariadení (Wi-Fi routery, modemy, televízne rozbočovače a podobne) vrátane držiaku a dvojitej zásuvky pre zaistenie napájania prístrojov. Dvere sú opatrené vetracími otvormi, ktoré umožňujú lepšie odvetrávanie a prestup Wi-Fi signálu. Rovnako ako štandardné prevedenie rozvodnice KLV, aj multimediálne prevedenie obsahuje prvky pre 3D kompenzáciu nerovnosti omietky.
 

EATON KLV

  • Plastová rozvodnica s plechovými dverami v bielej farbe
  • Prevedenie pod omietku a do dutých stien​
  • Štandardné a multimediálne prevedenie
  • Samostatná svorkovnica pre prúdový chránič
  • Stupeň krytia IP 30
  • 1 až 4 rady, 14 modulov v rade


Rozmery (v mm) 1- až 4-radových rozvodníc Eaton KLV:
 
Typ Skriňa Celkový rozmer vrátane rámu
  šírka výška hĺbka šírka výška hĺbka
KLV-12 315 309 87,5 359 339 96,5
KLV-24 315 434 87,5 359 464 96,5
KLV-36 315 559 87,5 359 589 96,5
KLV-48 315 684 87,5 359 714 96,5

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail