NIKO Intense a NIKO Original - Vypínače a zásuvky

Spoločnosť Niko bola založená po konci prvej svetovej vojny v Belgicku bratmi Alphonson a Wernerom De Backer. Niko vtedy navrhovalo a vyrábalo vypínače a zásuvky, ktoré si na belgickom trhu rýchlo získali popularitu. Odvtedy ubehlo veľa času a belgická firma sa vyvíjala s cieľom poskytovať ľuďom bezpečnú a modernú elektroinštaláciu. O jedno storočie neskôr Vám firma Bučo ponúka produkty Niko v nadštandardnej kvalite a modernom dizajne na našom e-shope.

Nedajte sa zaskočiť nenápadnosťou a jednoduchosťou tvarov vypínačov a zásuviek Niko. Inštaláciou v interiéri sa stávajú decentnou súčasťou Vášho domova alebo kancelárie. Váš domov im vdýchne život a oni doma naozaj ožijú.

Niko Original - vypínače a zásuvky v širokej palete jemných linií, čo im umožňuje byť všade diskrétne prítomné.
Niko Intense - vypínače a zásuvky, ktoré na seba vždy upozornia. Najpopulárnejšia séria od Niko ponúka triezvy dizajn s jemnými líniami a vypínač dostáva takto hrejivý charakter.
Niko Pure - Niko Pure je synonymom dizajnu s mimoriadnou eleganciou. Pri jeho návrhu boli prioritou čisté línie. Vyrába sa v exkluzívnych materiáloch, napr. bambus alebo nerezová oceľ.
 
 

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail