Novinka v ponuke: Exteriérové ohrievače

Elektrické exteriérové ohrievače sú ideálnym riešením pre komfortné vykurovanie na terase reštaruácie, doma na balkóne, v pergole alebo v dieľni na záhrade. Vďaka elektrickým ohrievačom môžete tráviť čas vonku aj v chladnejšom počasí po celý rok. Jednoducho sa inštalujú a vyžadujú iba pripojenie do elektrickej zásuvky. Ohrievač na terasu má bežne integrované LED svietidlo, môže sa ovládať diaľkovým ovládaním a je vybavený radou bezpečnostných prvkov pre spoľahlivú prevádzku v každom prostredí.
 

TECHNOLÓGIA

Vykurovacie teleso elektrického ohrievača je vyrobené z moderných karbónových vlákien v patentovanej sklenenej trubici. Pokročilá technológia ohrevu pracuje na princípe ako infražiarič - ohrievač vyžaruje menej svetla a viac tepla a efektívne hospodári s elektrickou energiou. V porovnaní s inými elektrickými ohrievačmi sú kárbonové trubice od ELMET FIRE efektívnejšie o 30 až 150 %. Elektrický ohrievač na terasu je praktickejším riešením ako plynové vonkajšie ohrievače, ktoré vyžadujú pravidelnú výmenu zásobníka plynu.

Rad bezpečnostných prvkov zabezpečuje spoľahlivú prevádzku. Poistka proti prevráteniu zaručí bezpečný chod ohrievača aj v prítomností viacerých hostí alebo domácich miláčikov. Teplotná poistka sa zase postará o bezpečnú prevádzkovú teplotu elektrického ohrievača. Napríklad pokiaľ teplota prostredia prekročí 30°C, ohrievač sa vypne. Vybrané ohrievače disponujú infračerveným senzorom pohybu, ktorý spoľahlivo rozlíší, či sa v okolí ohrievača nachádzajú ľudia a v prípade ak je priestor prázdny, ohrievač sa vypne.
 

PREČO ELMET FIRE?

ELMET FIRE je značka skupiny ELMET GROUP, pôvodom českej rodinnej firmy so sídlom v Prahe, s viac ako 30-ročnými skúsenosťami. ELMET GROUP disponuje vlastným výrobným programom sortimentu LED osvetlenia a exteriérových ohrievačov. Spoločnosť poskytuje komplexné technické riešenia, implementáciu a spoľahlivý popredajný a záručný servis. Produkty ELMET FIRE kladú dôraz na vysokú kvalitu a elegantný dizajn. BUČO je výhradným autorizovaným predajcom produktov ELMET FIRE na Slovensku.
 

SORTIMENT

Sortiment elektrických exteriérových ohrievačov ELMET FIRE v ponuke BUČO tvoria závesné a stojanové ohrievače s výkonom od 750 W do 3000 W. Ohrievače v závislosti od modelu disponujú LED osvetlením, diaľkovým ovládaním alebo pohybovým senzorom. Aplikácie zahŕňajú komerčné prevádzky ako reštaurácie, kaviarne alebo stánky s jedlom a pitím, použitie v domácnosti na terase alebo balkóne, ale aj  v dieľni či menšej výrobnej prevádzke.

 

Exteriérový ohrievač závesný so svietidlom Riesling, 1500W, IP24​
Závesný infražiarič s teplým LED osvetlením a diaľkovým ovládaním. Vhodné riešenie nad jedálenský stôl pod prístreškom alebo na balkón.

 

Exteriérový ohrievač závesný so svietidlom Mars, 750/1500W, IP55
Elektrický ohrievač s LED osvetlením s voliteľnou farbou. Zavesenie na strop alebo pod slnečník s ovládaním priamo na zariadení. Vykurovanie v komerčných prevádzkach ako reštauráciách a kaviarňach alebo v domácnosti na terase alebo v zimnej záhrade.

 

Exteriérový ohrievač stojanový Helios, 1480/2960W, IP55
Stojanový infražiarič s voliteľným výkonom 1480 alebo 2960 W v elegantnom čiernom dizajne. ECO funkcia s pohybovým senzorom. Ohrievač na terasu, záhradu alebo napríklad pre spoločné priestory horskej chaty.

 

Exteriérový ohrievač stojanový so svietidlom Merkur, 750/1500W, IP55
Stojanový ohrievač na terasu s LED svietidlom. Patentovná technológia vykurovania efektívne zohrieva osoby v okolí ohrievača na ploche 5 m2. Stojan tvorí teleskopická tyč na stabilnom podstavci.
 
Exteriérový ohrievač závesný Uranus, 900/1900/2800W, IP55
Vysokokvalitný elektrický ohrievač s tromi stupňami ohrevu do 3000 W a diaľkovým ovládaním. Vhodný infražiarič pre terasy reštaurácií, hotelové bary, garáže alebo priemyselné priestory s potrebou dodatočného vykurovania. Integrovaný pohybový senzor vypína elektrický ohrievač v prípade neprítomnosti osôb.PREJSŤ DO E-SHOPU

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail