Systém Hager QuickConnect: Bezpečne, rýchlo a jednoducho

Zrýchlenie inštalácie

S technológiou bezskrutkového pripojenia Hager QuickConnect sú káble a teraz tiež prepojovacie lišty jednoducho zapojené do inštalácie pomocou násuvného systému namiesto skrutkových svoriek. QuickConnect zvyšuje bezpečnosť systému v porovnaní so skrutkovými spojmi vďaka trvale konštantnému pôsobeniu sily pružiny na vodič. V neposlednom rade tiež bezskrutkové pripojenie šetrí čas montáže.

Pre lankové vodiče nie sú nutné žiadne ukončovacie dutinky. Pevné vodiče sa pripájajú do modulárnych prístrojov bez pomoci nástrojov. Pripojenie alebo uvoľnenie pevných alebo lankových vodičov možno ľahko vykonať pomocou rýchloupínacej svorky prístroja. Pre uvoľnenie vodičov je potrebné vložiť skrutkovač s veľkosťou 2,5 mm a jednoducho len zatlačiť na svorku. Vstupná kabeláž sa rýchlo prepája pomocou prepojovacích líšt. Vďaka svorkám Bi-Connect s násuvnou technológiou na vstupnej strane je fázová hrebeňová prípojnica pre priečne prepojenie jednoducho zapojená - a vy máte hotovo!
   

Pohodlná výmena

Skrátenie prestojov pre elektroinštalatérov na absolútne minimum. Pri výmene prístroja alebo skupiny prístrojov nemusí byť uvoľnená hrebeňová prepojovacia lišta zo všetkých prístrojov, ale iba z vymieňanej časti. V prípade údržby odstráňte prepojovaciu lištu jednoduchým pákovým pohybom skrutkovača. Vďaka rýchlospojkám na prístrojoch možno prístroje jednoducho a rýchlo odstrániť z DIN lišty. Povoľte vybrané prístroje pomocou posuvníka Quick-Snap a vyberte zvolený modulárny prístroj z radu.
 
 

Bezúdržbové inštalácia vďaka konštantnej upínacej sile

Na vstupnej a výstupnej svorke pôsobí konštantná upínacia sila. Vďaka tejto trvalo vysokej sile prítlaku svorky, ktorá sa časom nezmenšuje, sú inštalácie úplne bezúdržbové. Na rozdiel od skrutkových svoriek, ktoré sa uvoľňujú napríklad v dôsledku vibrácií a ohrozujú tak bezpečnosť inštalácie, QuickConnect technológia eliminuje potrebu uťahovania alebo kontroly svoriek.


Rýchlo pripojte - teraz tiež na vstupnej strane

Bezpečnosť je dnes najvyššou prioritou a času tiež nie je nikdy dosť. Preto Hager prináša skvelé montážne pomôcky, ktoré kombinujú maximálnu bezpečnosť s rýchlosťou. Použite fázovou hrebeňovú prípojnicu pre QuickConnect pripojenie!


Pripravené pre meranie napätia

Samostatné skúšobné otvory pre skúšku napätia uľahčujú prácu. Meranie napätia je jednoduché vďaka inteligentnému dizajnu modulových prístrojov Hager. Modulové prístroje Hager majú navyše popisové pole s priehľadnou ochrannou klapkou pre vloženie štítkov s popisom. Akonáhle je ochranná klapka zatvorená, popis alebo označenie je chránené pred prachom a nečistotami.
 

Horizontálne prepojovacie lišty

Nové kompaktné horizontálne prepojovacie lišty Hager, v spojení s bezskrutkovými svorkami prístrojov, sa ľahko pripájajú k rýchlemu priečnemu pripojeniu modulárnych zariadení na DIN lištu. Všetky lišty sú izolované pre zaistenie maximálnej ochrany. Okrem variantov 3P + N a 1P + N sú k dispozícii dve varianty kombinácií: 3P + N a 1P + N kombinované na jednej lištu - pre ešte väčšiu flexibilitu.
 NA STIAHNUTIE

Brožúra - Systém Hager QuickConnect: Bezpečne, rýchlo a jednoducho
 


Viac o značke Hager

Spoločnosť Hager založili už pred viac ako 60-timi rokmi otec a synovia Hagerovci v Sársku. Svoju reputáciu značka Hager postavila na rozvádzačovej technike a prístrojovom vybavení pre distribúciu a bezpečné nakladanie s elektrickou energiou. Postupne do portfólia pribudli riešenia pre vedenie káblov Tehalit, systémy pre automatizáciu budov, dizajnové vypínače Berker alebo dokonca nabíjacie stanice pre elektromobily. O českých a slovenských zákazníkov sa stará tím obchodných, technických a marketingových špecialistov od polovice deväťdesiatych rokov. Slovenská pobočka Hager sa zúčastňuje odborových veľtrhov, organizuje konferencie, semináre a odborné technické školenia a vyvíja a lokalizuje pre miestne zákazníkov technickú dokumentáciu, katalógy a softvérové pomôcky.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail