Novinka

Novinka
09.05.2024 - EMOS: Prezentácia s raňajkami (14.5.2024)
BUČO vás pozýva na prezentáciu sortimentu spoločnosti EMOS, člena skupiny Legrand - 14.5.2024 v Bratislave. Okrem iného Vám ukážeme vysokokvalitné produkty zo sortimentu svietidiel, pohybové senzory a smart riešenia.
Novinka
18.10.2023 - Radové svorky WAGO TOPJOB S
Radové svorky WAGO TOPJOB S znižujú časy zapojenia a náklady na prácu. Bezúdržbové pripojenia poskytujú dlhodobé úspory. Priekopnícka technológia pripojenia pružinového tlaku garantuje spoľahlivosť zariadenia. WAGO TOPJOB S sú inovatívne a skutočne spoľahlivé radové svorky vo vysokej kvalite.
Novinka
18.08.2023 - Nový dizajn: Niko Intense LUNAR WHITE
Populárne dizajny Niko Intense WHITE alebo Niko Intense ANTHRACITE v matných farbách teraz dopĺňa špecialista belgický špecialista na vypínače a zásuvky novým lesklým dizajnom elektroinštalačných prvkov Niko Intense LUNAR WHITE. Kombinácia dizajnu s jemnými krivkami radu Niko Intense a sýtej žiarivo bielej farby povrchovej úpravy LUNAR WHITE vytvára výrazný vzhľad s hrejivým nádychom.
Novinka
03.07.2023 - Riešenia pre elektromobilitu
Nabíjanie elektromobilu môže trvať pár minút, ale aj desiatky hodín. Aké sú typy nabíjacích staníc pre elektromobily? Čo ovplyvňuje rýchlosť nabíjania? Aké riešenia ponúkajú výrobcovia v rezidenčnej a komerčnej oblasti?
Novinka
03.06.2023 - Bals INNOLINQ: Nový štandard priemyselných zásuviek a vidlíc
Bals predstavuje úplne nový štandard priemyselných zásuviek a vidlíc: Bals INNOLINQ. Bezpečné pripojenie, bezskrutková inštalácia, extrémne robustné. Priemyselné zásuvky a vidlice Bals INNOLINQ s QUICK-CONNECT navyše neobsahujú olovo a sú vyrobené iba z recyklovateľných materiálov, čím spĺňajú princíp trvalo udržateľnej výroby.
Novinka
06.05.2023 - Nová krabica ACIDUR 3
Nová inštalačná krabica ACIDUR 3 prináša elektroinštalatérom viaceré inovácie, vrátanie väčšieho montážneho priestoru vnútri krabice, ale aj kvalitnejšieho plastu odolného voči UV žiareniu. Rozvodná krabica ACIDUR 3 je dostupná v sivej aj čiernej farbe pre jednoduchú inštaláciu v akomkoľvek prostredí.
Novinka
18.02.2023 - Ako sa vyrábajú Knipex kliešte?
Knipex kliešte Cobra sú obľúbeným náradím pre rôzne profesie. Pri ich výrobe sa dbá na každý detail, od výberu ocele, cez dizajn strojov, na ktorých sú kliešte vyrábané, až po potlač a balenie, pre dosiahnutie kvality značky Knipex - Made in Germany.
Novinka
27.01.2023 - Informácia o dodávkach tovaru Legrand
Z dôvodu zmien systému dodávateľa Legrand budú dodávky značiek Legrand, Bticino a Netatmo na sklad BUČO úplne pozastavené v dňoch 1. februára až 6. februára 2023 a výrazne obmedzené v dňoch 7. februára až 15. februára 2023.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail