Novinka

Novinka
19.08.2022 - Nový B2B profil!
Nový B2B profil pre registrovaných firemných zákazníkov! Cenové ponuky, objednávky, dodacie listy, faktúry, či dobropisy - všetko nájdete na jednodom mieste a navyše kedykoľvek!
Novinka
10.07.2022 - Nové produkty Kopos do finálneho zateplenia - KEFZ & MDFZ
Kopos inštalačná krabica do zateplenia KEFZ a montážna doska MDFZ sú vhodné pre inštaláciu elektrických prístrojov aj do existujúcich fasád budov. Sady obsahujú vŕtací set a robustné krabice, respektíve dosky, pre kvalitnú elektroinštaláciu v zateplení.
Novinka
27.06.2022 - Classe300EOS - Smart evolúcia
Najnovší videovrátnik Classe300EOS s Netatmo integruje hlasového asistenta Amazon Alexa, funkciu brány pre smart domácnosť Legrand s Netatmo a v jednej aplikácii Home + Security spája zariadenia Netatmo Security, napríklad exteriérové kamery Netatmo Pro. Smart evolúcia videovrátnika budúcnosti!
Novinka
14.06.2022 - Living Now - Ikonický dizajn
Legrand uvádza na trh vypínače a zásuvky BTicino Living Now. Najvyšší rad vypínačov a zásuviek s patentovanými inováciami a dokonale uhľadeným dizajnom pre váš projekt. Unikátny tvar, kvalitné materiály a plne dotykové vypínače. S Living Now s Netatmo vyvoríte smart domácnosť jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
Novinka
31.05.2022 - Nový Legrand Mosaic - Inovovaný dizajn a funkcie
Modulárny program Legrand Mosaic s viac ako 250 funkciami prichádza teraz s viacerými inováciami! Nové farebné vyhotovenia, prístroje Mosaic Easy-Led a Mosaic Link alebo nové možnosti podsvietenia. BUČO prináša jednoduchý prehľad najdôležitejších zmien v rade vypínačov a zásuviek Legrand Mosaic.
Novinka
06.05.2022 - Nový TeSys Deca – prístroje pre spúšťanie motorov
Nová generácia stýkačov a motorových spúšťačov TeSys Deca prináša viaceré inovácie, moderný dizajn a ekologickejší profil. TeSys Deca pokrýva všetky hlavné menovité výkony motorov od 3,7 kW do 75 kW a disponuje inovovaným príslušenstvom pomocných kontaktov so spínacou schoposťou 1 mA pre PLC. Realizujte moderné spoľahlivé elektrické zariadenia s menším dopadom na životné prostredie!
Novinka
08.01.2022 - Finder 7M: Nový smart elektromer
Moderné elektromery Finder s NFC umožňujú nastavenie a odčítanie dát smartfónom, poskytujú podsvietený LCD displej a sieťovú komunikáciu Modbus RS485 alebo M-Bus. Elektromery Finder 7M sú dostupné ako jednofázové alebo trojfázové elektromery s certifikáciou MID.
Novinka
04.12.2021 - Legrand Valena Life: Čierna farba v dvoch krokoch
Valena Life čierna matná obohacuje populárny rad vypínačov Legrand a poskytuje konečným užívateľom širší výber z vypínačov a zásuviek v atraktívnej čiernej farbe. Pre zloženie kompletného prístroja Valena Life v čiernej matnej farbe sa použije mechanizmus Valena Life v bielej farbe, odstráni sa z neho biela stredová krytka alebo kolíska a vymení sa za krytku Valena Life čierna matná.
Novinka
11.10.2021 - Porovnanie videovrátnikov Legrand
Aký je rozdiel medzi Bticino Classe 300 a Classe 100? Ako obstojí porovnanie nový Legrand Easy Kit s Wi-Fi? A na čo presne je určený Netatmo Doorbell? Prinášame porovnanie obľúbených video vstupných systémov pre rodinné domy. Videovrátnik Legrand splní požiadavky akejkoľvek domácnosti.
Novinka
12.09.2021 - Novinka v ponuke: Exteriérové ohrievače
Ohrievač na terasu poskytuje dokonalý komfort v chladnom počasí. Elektrický ohrievač sa môže použiť na terase reštaurácie, doma na balkóne alebo v dieľni. Moderné karbónové trubice fungujú ako fungujú ako infražiarič, sú efektívne a bezpečné.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail