Vážení zákazníci a obchodní partneri, v súvislosti so šírením COVID-19 naša firma zavádza preventívne opatrenia pre minimalizovanie šírenia nákazy a ochranu Vášho zdravia aj zdravia našich kolegov a ich blízkych. Bližšie informácie.

COVID-19

ZMENA:
Predajňa Košice znova otvorená.
Predajňa Senica znova otvorená.Vážení zákazníci a obchodní partneri,

v súvislosti so šírením COVID-19 naša firma zavádza preventívne opatrenia pre minimalizovanie šírenia nákazy a ochranu Vášho zdravia aj zdravia našich kolegov a ich blízkych.

Preto si Vás dovoľujeme upozorniť, že naše maloobchodné predajne v Bratislave sú pre širokú verejnosť zatvorené do odvolania. Predajne v Košiciach a Senici sú znova otvorené, platia však sprísnené hygienické pravidlá, vrátane vstupu do predajne po jednom a s rúškom.

Naši kolegovia spracujú Vaše objednávky a iné dopyty e-mailom, cez e-shop alebo telefonicky v bežnej pracovnej dobe. Pre konkrétne informácie ohľadom vydania tovaru Vás kontaktujeme osobitne pre bezproblémový priebeh.

Objednávky cez e-shop prijímame a distribuujeme kuriérom bez obmedzení. Prosíme Vás, ak je to možné, aby ste pri nákupe preferovali možnosť doručenia objednávky kuriérom a platbu kartou online alebo prevodom na účet pre obmedzenie osobného kontaktu. Pozor, vzhľadom na prebiehajúcu situáciu kuriér prijíma platby na dobierku iba platobnou kartou, nie v hotovosti. Osobný odber na predajniach neodporúčame, ale v prípade potreby je možný pri platbe prevodom na účet alebo kartou online.

Náš tím dbá na zvýšené hygienické požiadavky a tovar Vám odovzdá vo vyhradených zónach na jednotlivých pobočkách. V prípade otázok alebo nejasností prosím kontaktujte Vašu vybranú pobočku.

Ďakujeme za porozumenie a za prípadné zdržania a nepríjemnosti sa vopred ospravedlňujeme.

BUČO, s.r.o.

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail