Smart detektor dymu Netatmo Pro

Dostupnosť
3-5 dní
Výrobca
Kód produktu
NSA-PRO-EU
Merná jednotka
ks
110,04 € (91.7 € bez DPH)
+ -
ks
Smart detektor dymu Netatmo Pro s pripojením na Wi-Fi vás upozorní na dym, nech ste kdekoľvek.

Smart detektor dymu je fotoelektrický (optický) detektor, ktorý zvyšuje bezpečnosť vášho domova. V prípade ak vznikne požiar, Netatmo Pro smart detektor odošle v reálnom čase upozornenie priamo na váš smartfón. Takýmto spôsobom môžete konať aj keď ste mimo domu. Lokálny zvukový poplach smart detektoru dymu má 85 dB a upozorňuje na požiar aj priamo na mieste, napríklad v noci keď spíte a váš smartfón je v nočnom režime. Poplach môže byť vypnutý buď zo smartfónu alebo priamo na zariadení. V prípade ak smart detektor nemá prístup k internetu, naďalej funguje ako plnohodnotný detektor dymu, no nebude posielať notifikáciu na smartfón. Batérie v detektore dymu vydržia pri bežnom používaní až 10 rokov. Smart detektor dymu robí kontroly detektorov, batérie a Wi-Fi signálu automaticky a pri akomkoľvek probléme zasiela notifkáciu na smartfón. Pre kontrolu lokálneho zvukového alarmu si môžete nastaviť pripomienky v aplikácii na mesačnej, polročnej alebo ročnej báze. Netatmo odporúča testovať zvukový alarm minimálne jedenkrát do roka. Smart detektor dymu Netatmo Pro je vyrobený v najvyššej kvalite a certifikovaný v súlade s najvyššími technickými štandardami: CE, NF, Q-Label a LPCB.


INŠTALÁCIA
Pre vašu bezpečnosť a ochranu vášho majetku je vhodné nainštalovať smart detektor dymu Netatmo Pro do každej spálne, detskej izby a na chodby. Pre maximálnu ochranu je ideálne nainštalovať dodatočné smart detektory aj do ostatných izieb, kde hrozí riziko požiaru, ako napríklad pracovňa, podkrovie, pivnica a podobne. Pre zamedzenie falošnému poplachu je nutné vyhnúť sa špecifickým miestam v blízkosti krbu alebo otvoreného ohňa (vzdialenosť aspoň 6 m), príliš blízko elektrických spotrebičov, miestam, kde môžu kuchynské výpary detektor ovplyvniť, aj veľmi prašným miestnostiam. K správnemu fungovaniu smart detektoru dymu budete potrebovať prístup k Wi-Fi sieti s minimálnou prenosovou rýchlosťou dát 25 kB/s.Obsah balenia:
 
  • 1 Smart detektor dymu
  • 1 podložka
  • 2 skrutky a 2 hmoždinky
  • 1 návod
 

4-ročná Pro záruka

Exkluzívna 4-ročná záruka pre rad Netatmo Pro.

 
NAPÁJANIE A POŽIADAVKY  
Napájanie batéria so životnosťou 10 rokov
Pripojenie bezdrôtové: Wi-Fi & Bluetooth
POPIS PRODUKTU  
Rozmery 115 x 44 mm

Podobné produkty

Vnútorná kamera so smart detekciou Netatmo Pro
Netatmo Pro Smart interiérová kamera s pripojením na Wi-Fi s rozpoznávaním tváre. Na rozdiel od klasických poplac
186,00 € s DPH
+ -
ks
Exteriérová kamera so smart detekciou a svietidlom Netatmo Pro
Netatmo Pro Smart exteriérová kamera s pripojením na Wi-Fi s rozpoznávaním ľudí, áut a zvierat. Kamera disponuje zabudovaným stmievat
276,00 € s DPH
+ -
ks

Pripojte sa k nám. Len užitočné informácie na váš e-mail